Shuhada Davitt. Tak teraz nazywa się Sinead O'Connor. Wokalistka przeszła na islam

| Aktualizacja:

Znana na całym świecie irlandzka wokalistka Sinead O'Connor ogłosiła na swoim koncie na Twitterze, że przeszła na islam i od teraz nazywa się Szuhada (Shuhada) Davitt - poinformowała w piątek agencja Associated Press.

wróć do artykułu
  • ~Zatroskany
    (2018-11-07 20:10)
    Módlmy się za tę Panią, by trafiła na terapię do dobrych lekarzy. Jest w jej przypadku konieczna .Przeżywa dezintegrację osobowości kolejny raz. Smutne.
  • ~utylizator styropianu
    (2018-11-05 08:26)
    Chyba gar jej przemarzł od golenia na łyso przez lata.
  • ~hrlr
    (2018-11-04 14:22)
    Upadla na pusty czubek!!! A dlaczego der dziennik reklamuje islam?? Malo ich macie u siebie szwaby???
  • ~Jazzboi
    (2018-11-04 11:11)
    Trudno... tak wyglada jej ostatni przystanek w zyciu.
  • ~Heretyk
    (2018-11-04 00:50)
    Sfiksowała baba, bo dawno chłopa nie miała. Teraz pasz szahida niech założy i niech się wysadzi w powietrze. Show Biznes chorzy psychicznie ludzie.
  • ~Autor1
    (2018-10-31 14:58)
    Szmata na łysej głowie pewnie dobrze się trzyma.
  • ~wkarol
    (2018-10-31 09:08)
    na drodze jakich rozważań umysłowych doszła ona do wniosku że jej jako feninistce będzie lepiej w islamie to jednak nawet dla psychiatry trudny temat
  • ~Stasiek
    (2018-10-30 17:28)
    Widzialem jej zdjecia za mlodu , nie miala wlosow, moze dlatego teraz nosi chustke?
  • ~Krzychu
    (2018-10-30 16:35)
    A w latach 80 tych byla taka wyzwolona, odwazna , buntownicza dziewczyna! Zdurniala do reszty!
  • ~piotr78
    (2018-10-30 15:29)
    Kobieta CHORA....
  • ~dindon
    (2018-10-30 12:14)
    Pluła na JPII że nie piętnował sex zwyrodnialców i przystała do takowych.Tak właśnie w życiu bywa, dlatego nie warto pluć na autorytety bo to się zwróci. Teraz będzie miałą dobrze, jako 7ma żona do spraw gospodarczych, bo nie załapie się już na pierwszych 5 do łoża.
  • ~t.runo
    (2018-10-29 17:26)
    ona dobrze wie co się święci w tamtych stronach i zawczasu ustawia się pod islamskie czasy które tam prędzej czy później tam nastaną. No może trochę się pośpieszyła
  • ~Syndyk masy upadłościowej PiS
    (2018-10-29 17:12)
    To ta sama co chwaliła się kiedyś publicznie aborcją. Ma kobieta rozmach. Generalnie wszystkie religie to gusła, więc nie ma znaczenia jaką wybrała. Dla mnie może czcić Latającego Potwora Spagetti.
  • ~Teraz
    (2018-10-29 15:55)
    No wlasnie nie! Teraz to sie nazywa Shuhada Davitt. A nazywala sie Sinead OConnor. Nie mozna napisac ze Sinead OConnor nazywa sie teraz Shuhada Davitt bo to nie ma sensu. Albo tak, albo tak! No, chyba ze ma dwa imiona naraz.
  • ~w;rtm
    (2018-10-29 09:19)
    Irish female Idiot!!!
  • ~MISZA
    (2018-10-29 08:23)
    NIE ZNĘCAJCIE SIĘ NAD NIĄ. ONA JEST CHORA PSYCHICZNIE, A NIKOMU TEGO NIE ŻYCZĘ.
  • ~Zorro
    (2018-10-28 21:41)
    Pewnie liczy, że się do jakiegoś haremu załapie.
  • ~[ ╲╱]㋡[├─┤]
    (2018-10-27 19:45)
    No to sierp na drogę (czy może półksiężyc?)
  • ~muzulmanski lachociag
    (2018-10-27 08:42)
    Ona juz od malego miala cos z garem.
  • ~swiat jest pelen dziwnych ludzi
    (2018-10-26 21:21)
    A co jej odbilo? Chyba wysokie dzwieki.

Może zainteresować Cię też: