EUROWIZJA 2019: Ukraina w kuriozalnych okolicznościach wycofała się z konkursu. W tle skandal i konflikt z Rosją

| Aktualizacja:

Ponoć najgorsze, co może się zdarzyć, to gdy polityka bierze górę nad rozrywką i kulturą. W historii startów Rosji i Ukrainy to kolejny przykład na to, że rzeczywistość boli za bardzo, by zająć się tylko i wyłącznie muzyką.

wróć do artykułu
  • ~Kontemplyta
    (2019-03-01 17:01)
    I bardzo słusznie władze Ukrainy. Dziewczyna jest piękna, ma więc grać dla nas: szowinistycznych chrześcijańskich, patriarchalnych molestników, a nie dla jakichś ateuszy.
  • ~===
    (2019-03-01 11:17)
    Banderowce powinni ZAKAZAC ROSJANOM sluchac Ukrainskiego Radia!!! Pomyslec,ze DWA DEB -ILNE rzady sa na terenach, BYLEJ i OBECNEJ POLSKI !!! FATUM???!!!
  • ~Maryla R.
    (2019-03-01 10:15)
    Brawo Maruv! Ukraińskie władze mówią o wolności i demokracji, a stosują zamordyzm.
  • ~Pepik
    (2019-02-28 16:26)
    Jasne, bo jak reprezentuje Ukraine , to nie jakies ruskie. Wiadomo co ruskie z Ukraina robia, a jak ktos nie wie, to niech sie dowie!
  • ~visjon ale co ?
    (2019-02-28 10:09)
    Ten wystep to wlasciwie co ? Striptees, macho-striptees, nocny lokal, burdel czy co ? panienki zamiataja podloge swoimi cialami, pokazuja c..y i to jest festiwal piosenki ?
  • ~Miso.,,,,,.,,.,,,,,,...,,,.,,.,..,,,..
    (2019-02-28 00:26)
    Za Adolfa też tak było, że kto występował dla Niemca, to nie miał łatwego życia u Polaków. Na Ukrainie jest poważny problem narodowościowy , gdyż część obywateli Ukrainy bardziej utożsamia się z Rosją, a to jest młyn na wodę Putina. Putin uważa ,że Ukrainy , to nie jest naród.
  • ~to tyle...
    (2019-02-27 22:48)
    Ten festiwal i udział w nim jest bezwartościowy.
  • ~pppp
    (2019-02-27 21:22)
    Dla Ukraińców jak ktoś nie ma koszulki z podobizną Bandery to jest prorosyjski.
  • ~Przes
    (2019-02-27 21:19)
    A ja liczylem ze przejdzie i Ukraina i Polska oraz ze w finale Tulia dostanie punkty od Ukrainy (folk)

Może zainteresować Cię też: