Owsiak przeklinał na finale Pol'and'Rock. Policja: Wyjaśnimy tę sprawę

| Aktualizacja:

Tegoroczny festiwal Pol'and'Rock właśnie się zakończył. Jerzy Owsiak w pełnym przekleństw wystąpieniu krytykował polityków. "Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K***, po co?! Od*** się od Westerplatte!" - krzyczał. Tymczasem lokalna policja zapowiada, że przyjrzy się temu wystąpieniu i sprawdzi, czy wszcząć postępowanie w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Aleksandra
    (2019-08-15 08:45)
    Opadają maski.... Co reprezentuje sobą ten człowiek? Właśnie pokazał!
  • ~Misio..,,,,....,,,,..,
    (2019-08-09 12:17)
    Może ma uszkodzony mózg na wysokości płata czołowego. Słyszałem ,że taka przypadłość wpływa na zachowanie. Zastanawiam się jak taki prymityw może wypowiadać się na temat Westerplatte. Może prezydentowa Gdańska obiecała mu tam działkę pod zabudowę, to nie jest zainteresowany muzeum?
  • ~PL
    (2019-08-05 18:48)
    Czy ktoś liczy ofiary śmiertelne i ofiary pozostające na zawsze kalekami. To co dzieje się w trakcie koncertu to jedno, to co dzieje się na peryferiach koncertu to przerażające. Przez dwa lata byłem jedną z głównych osób zabezpieczających imprezę Owsiaka od strony bezpieczeństwa medycznego. Narkotyki, alkohol, przemoc to powszechna codzienność towarzysząca imprezie. Kto mądry nie pozwoli swoim pociechom na uczestnictwo w tej niebezpiecznej zabawie. Pan Owsiak to człowiek, który nie mówi prawdy o prawdziwych ofiarach koncertu. Mówienie "stop narkotykom, stop przemocy, stop alkoholowi" to zwykłe propagandowe kłamstwo.
  • ~montek
    (2019-08-05 17:33)
    Owasiakow to POlszewikow ktury dzieci wysyła na MROZY żeby była kasa na ŁULNSTOKI i wtPOczynki w AFRYKI
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-05 11:24)
    To już następny PO Dulkiewicz właściciel Westerplatte.W miarę upływu czasu coraz bardziej obnaża swoją misję. Organizuje masowe imprezy na których publice robi swoiste pranie mózgów pogadankami POlitycznymi Moje dzieci co roku zbierały na orkiestrę,a ja grałem na koncertach . A kiedy nadszedł moment w którym potrzebowaliśmy aparatury medycznej którą jąkała Owsiak kupuje dla szpitali to musiałem dać łapówkę za podłączenie do niej dziecka.
  • ~Elmo
    (2019-08-05 09:17)
    Zrozumiały bufon, cwaniaczek, który jest zwykłym chamem
  • ~druis
    (2019-08-05 06:11)
    on jest nikim -tylko sztuczne promowanie miernoty powoduje (zwłaszcza u młodych, niedoświadczonych)zachwycanie się nad takim czymś o czym mówi się często.
  • ~Ozz
    (2019-08-05 03:35)
    Głupcze, tego rodzaju odwaga jest najtanisza w dzisiejszym swiecie
  • ~Skowron
    (2019-08-05 03:26)
    Doktora pilnie doktora bo Juras zwariowal do konca.
  • ~kwa
    (2019-08-05 00:28)
    same robactwo+ tu, zgnilizną wali na milę.
  • ~motek
    (2019-08-04 23:52)
    Mohery, od pokoleń wdychacie kadzidło zwyrodniałych zboczeńców. No i takimi staliście się...
  • ~pl
    (2019-08-04 22:25)
    kolejne trupy i latający goły narkoman atakujący policjanta na ymprezie owsiaka!
  • ~Dama Pik
    (2019-08-04 21:52)
    ale się tu funkcyjnych z pisu zleciało, a może tylko jeden pod wieloma nickami. Bo się nie chce wierzyć by było tyle głupich.
  • ~Dama Pik
    (2019-08-04 21:42)
    Miał rację Owsiak , a że tak powiedział? To się qu...rwa już inaczej nie da powiedzieć
  • ~jioklm,
    (2019-08-04 21:41)
    W onecie napisali: ""Instytucje kultury realizują swoje cele statutowe przypominając, że więcej nas musi łączyć niż dzielić. Że bez wzajemnego szacunku nie tylko nie ma kultury, ale jako społeczeństwo tracimy samozachowawczy instynkt" - czytamy w poście na profilu Bartosza Szydłowskiego na Facebooku." - to ja mysle, ze zawieszanie teczowej flagi na teatrze jest przeciwienstwem tej zboznej zasady i dzielac dyskryminuje hetero.
  • ~ole
    (2019-08-04 21:22)
    Szumowina ktorej koncza sie watpliwe dochody. Czas zaczac uczciwie pracowac potomku komuny.
  • ~ww
    (2019-08-04 21:00)
    prawie każdy z nas miał kogoś w SB MON MO itp instytucjach ale jeżeli ktoś nie POtrafi się odciąć od czerwonej zarazy jest zwykłym durniem. Oczywiście rodzinę trzeba szanować.
  • ~protazy
    (2019-08-04 20:55)
    ZAWSZE BYŁ CHAMEM i będzie , ale należy mu wspomnieć że na jego organizowanej imprezie zarznięto prezydenta , a teraz naćpanych na imprezie ile było , tych co zarejestrowano , ten upadły drań z moich podatków angażuje ochronę policji ,
  • ~Y
    (2019-08-04 20:40)
    Chory psychicznie facet, antychryst naszych czasów!
  • ~Kiri
    (2019-08-04 20:23)
    A nie można by z tym dzieckiem SB zrobić porządku ? Chce iść do więzienia ? A na Białołękę może ? Tam znajdzie kumpli - tak ? Może takich, którzy pomogą mu się powiesić na leżąco ? Miałby chłopina z głowy ten coraz bardziej dla niego niewygodny kraj.

Może zainteresować Cię też: