Owsiak przeklinał na finale Pol'and'Rock. Policja: Wyjaśnimy tę sprawę

| Aktualizacja:

Tegoroczny festiwal Pol'and'Rock właśnie się zakończył. Jerzy Owsiak w pełnym przekleństw wystąpieniu krytykował polityków. "Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. K***, po co?! Od*** się od Westerplatte!" - krzyczał. Tymczasem lokalna policja zapowiada, że przyjrzy się temu wystąpieniu i sprawdzi, czy wszcząć postępowanie w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~asia
    (2019-08-04 13:14)
    Za lot Jurka F16 zapłacił on sam? Czy my? Za sprzęt który przekazuję szpitalom zapłacił on czy też z naszych zbiórek na WOŚP? A w minionych latach za transmisję w TVP płacił ze swoich?
  • ~lolilooo
    (2019-08-04 13:14)
    Napiszcie wreszcie coś o sednie tego wydarzenia, że są to koncerty, które pamięta się całe życie, że emocje z tego wydarzenia zostają na lata, że koncert Kultu przejdzie do historii polskiej muzyki.
  • ~CIEPŁY
    (2019-08-04 13:15)
    totalny muł całe życie nie z hańbił się uczciwą pracą a bije kase na ludzkim nieszczęściu podły cynik
  • ~dorota
    (2019-08-04 13:15)
    DO SĄDU Z P. OWSIAKIEM I ROZLICZYĆ GO ZE WSZYSTKIEGO,ILE MA KONT.....I CO KUPIŁ,NIECH POKRYWA KOSZTY POLICJI,STRAŻY,WODY ,ŚWIATŁA...
  • ~T LIS
    (2019-08-04 13:16)
    Bolszewik zrobil z festiwalu kampanie wyborcza dla PObolszewikow....owsiak jestes zwyklym lujem
  • ~sd2017
    (2019-08-04 13:18)
    Brawo Jurek. Wczoraj oglądałem na kanale CINEMA film pod tytułem "Gdzie jesteś Amando" Tam też leciały bluzgi. I wcale mi to nie przeszkadzało - tak się mówi wszędzie i powszechnie.
  • ~edek
    (2019-08-04 13:20)
    OSZUST owsiok jest wkurzony jego kariera dobiega końca !
  • ~srup
    (2019-08-04 13:21)
    dlaczego jedzie na kasie zebranej przez dzieci i mlodziez. na koncie fundacji podobno zostawil ponad 20 baniek czyzby na czarna ...kawe.dlaczego ich nie wydal na sprzet czyzby przewidywal jakis nieduzy remoncik swej chatki czy moze jakis maly samochodzik. paradne.
  • ~toi toi zamachowiec
    (2019-08-04 13:22)
    Owsiak rzyga jadem ponieważ boi się że mu się dobiorą do tyłka . To jest obrona przez atak . Gdy wejdą biegli rewidenci to może się okazać że w kasie jest brak faktur na 100 .......a może i 200 milionów złotych .
  • ~zom
    (2019-08-04 13:23)
    Mamusia i tatuś z UB,a Jureczek resortowy synuś ...
  • ~stare gacie Lenina
    (2019-08-04 13:24)
    a kogo to obchodzi?
  • ~durczok
    (2019-08-04 13:24)
    przez takie wypowiedzi obnaza kim jest na prawde ..!!! to cwaniak rzeczywiscie wywodzacy sie ze srodowiska sluzb PRL... ktorzy kontroluja peowcow i reszte tej strony !!!! a poniewaz w Gdansku jest cale centrum tego dziadostwa Owsiak zostal zobowiazany do tego rodzaju "PROPAGANDY" !!!! i pamietajcie …. w Gdansku juz postanowiono ze SCHLESWIK- HOLSTEIN byl statkiem wycieczkowym … !!! a za niedlugo beda krzyczec….. " wolne miasto Gdansk …"
  • ~ka-bar
    (2019-08-04 13:25)
    ...bać pisa - syfilisa!!!!!!!!
  • ~jaska
    (2019-08-04 13:28)
    niezle musial sobie dac w nos w nocy
  • ~Andy
    (2019-08-04 13:30)
    A co z tymi dwoma truposzami na koncercie? Kto za to przeprosi? O tym cichutko.
  • ~rakieta
    (2019-08-04 13:30)
    A gdzie byles kiedy zarli osmiorniczki i latali samolotami wyprowadzac psa
  • ~Alfred
    (2019-08-04 13:30)
    z takim jezykiem to ty Nobla nie dostaniesz
  • ~abra
    (2019-08-04 13:31)
    I są jeszcze ludzie którzy popierają tego prymitywa - straszne!
  • ~ofiara postepowcow
    (2019-08-04 13:33)
    tacy ludzie jak ON doprowadzili do wojny polsko - polskiej
  • ~Zks
    (2019-08-04 13:36)
    Brawo Jurek. Innymi słowy nie da się mówić o tym co robi z tym krajem wyczynia dojna zmiana.