Opera w San Francisco odwołała koncert Domingo po doniesieniach o molestowaniu

| Aktualizacja:

Dyrekcja drugiej co do wielkości w Ameryce Płn. opery w San Francisco (SFO) podjęła we wtorek decyzję o odwołaniu benefisu z udziałem Placido Domingo, który jest podejrzewany o molestowanie seksualne współpracowniczek. Zmowę milczenia przerwała we wtorek AP.

wróć do artykułu
 • ~Seitan
  (2019-08-14 10:59)
  Teraz nie trzeba dowodow by kogos zmieszac z blotem....
 • ~Ałłła
  (2019-08-14 13:38)
  Po głębszym namyśle doszłam do wniosku, że mnie tysz molestował w 1976, chyba.
 • ~Paniusia💃👠👜
  (2019-08-14 14:32)
  Takie byly czasy( ale sie zbyly) , ze facet z forsa, wplywowy, gwiazda , mogl se d u p c y c w te i wewte i jaka se upatrzyl, jaka mu sie spodobala! Dobrze, ze ktoras pierwsza sie odwazyla powiedziec NIE i dala przyklad innym, ze taki facet tez nie jest wszechmocny!. Niestety dla niektorych dziewuch kariera byla tak wazna, ze zezwalaly, a te odwazne mogly o karierze zapomniec. Alfred Hitschkok tez byl starym lubieznikiem, on kazda gwiazde najpierw " przelecial" , potem dal jej role, tylko jedna sie oparla, Tippi Hedran, no i jej kariere zrujnowal! Po tym NIE , juz nigdzie nie dostala dobrej roli. Tak to bylo , ale sie zbylo. I dzieki Bogu! A teraz wychodza te " zwloki " z piwnic, a facetom to nie wsmak, jasne!
 • ~Krzychu
  (2019-08-14 14:35)
  Teraz sie te stare lubiezniki tlumacza, ze wszystko bylo za zgoda tych pan, ze one nie stawialy oporu. . Haha HAHA HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA HAHA HA HAHAHA HAHA HA
 • ~Meloman
  (2019-08-15 03:54)
  A ja juz ze swojej strony zaczynalem sie obawiac ze opera traci na popularnosci.