Green Day i Shawn Mendes wśród wygranych. Ariana Grande największą przegraną gali MTV Europe Music Awards

| Aktualizacja:

Mimo największej liczby nominacji - aż siedmiu - amerykańska piosenkarka Ariana Grande nie otrzymała żadnej nagrody podczas niedzielnej gali MTV Europe Music Awards 2019 w Sewilli. W kategorii Najlepszy artysta wyróżniono kanadyjskiego piosenkarza Shawna Mendesa.

wróć do artykułu
 • ~Anonim
  (2019-11-05 17:21)
  To chyba jakiś żart że rozwrzesczana 14 latka dostała tą nagrodę ale tak szczerze to było do przewidzenia z tym faktem że na nią głosowało pewnie milion dziewczynek które niestety wybrały drogę na kolejną młodą i zupełnie przesławioną nastolatkę ja się boje co się stanie jak ona dorośnie i zarazi polskę tym jej stylem, niewiem czy ktoś pamięta czasy lady panka i innych na tamten czas popularnych zespołów popatrzcie na tą różnice. Moim zdaniem za jakieś kilka miesięcy wyjdzie z the voice kids kolejna nastolatka która znów zarazi polskę tą okropną muzyką
 • ~Rebeka
  (2019-11-04 16:09)
  Brawo dla Roksany Węgiel!
 • ~ONLY PUNK, ROCK, METAL AND GRUNGE
  (2019-11-04 15:44)
  Jeden z moich ulubionych punk rockowych zespołów. Jako fan tego gatunku, lekko mówiąc nie jestem zachwycony z tego, kto jest na zdjęciu, tym bardziej, że wszedłem na tę stronę po wyszukaniu frazy "Green Day".
 • ~talent muzyczny - you tube
  (2019-11-04 09:04)
  WIELKIE GRATULACJE DLA ROKSANY WĘGIEL!!!