Aby uczcić to wydarzenie, powstanie nowa, jubileuszowa strona internetowa 1D, specjalnie przygotowane dla sympatyków zespołu okazjonalne video, interaktywne playlisty i inne okolicznościowe aktywności na platformach cyfrowych.

Reklama

23 lipca 2020 zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa „10 lat One Direction”, która będzie wciągającym, interaktywnym doświadczeniem dla fanów. Witryna przyjmie formę osi czasu przedstawiającej historię grupy, od pierwszego przesłuchania aż do momentu zawieszenia działalności zespołu. W jednym miejscu znajdzie się archiwum teledysków, występów telewizyjnych, materiałów zakulisowych i innych rzadko dotychczas dostępnych treści.

Fani będą mogli również wygenerować na stronie własną playlistę „mixtape”, która zostanie spersonalizowana w zależności od sposobu indywidualnej interakcji każdego fana z treścią witryny. Umożliwi także łączenie się z wybranymi serwisami streamingowymi i zapisywanie playlist na ich kontach.

Nowe, jubileuszowe wideo z okazji rocznicy zostanie opublikowane 23 lipca 2020. Film będzie dokumentował najważniejsze wydarzenia z kariery zespołu. Od momentu założenia w programie „X Factor” po wydanie singla „History”. Będą w nim fragmenty teledysków, występów i filmów dokumentujących zdarzenia zza kulis. Pokazany także zostanie szczególną relację, jaką One Direction ma ze swoimi fanami.