Na scenie będzie można zobaczyć niemal całą rodzinę Koterskich. Oprócz Marka Koterskiego na scenie wystąpią Małgorzata Bogdańska, Misiek Koterski, Marcelina Leszczak, Arkadiusz Grochowski oraz Natalia Gadzina. Premiera płyty planowana jest na 16 października br., a już teraz można zamówić ją w przedsprzedaży na Kulturalnysklep.pl.

Reklama

Wydawcą płyty jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów jest Agora Muzyka.

„Dzień Świra”, „Wszyscy Jesteśmy Chrystusami”, „Nic Śmiesznego” czy „7 uczuć” — każdy film Marka Koterskiego wywołuje wiele emocji. Czy tak samo będzie z jego debiutancką płytą?„7 Uczuć. Piosenki Marka Koterskiego”, czyli 15 utworów tego znanego reżysera ukaże się 16 października br. Na albumie — oprócz samego Marka Koterskiego, można usłyszeć również jego żonę — Małgorzatę Bogdańską i syna — Michała, Miśka Koterskiego, a także – Marcelę Leszczak, Natalię Gadzinę oraz Arka Grochowskiego.

Z okazji premiery krążka, 15 października (o godz. 19:00), w warszawskiej „Scenie Relax” odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym artyści po raz pierwszy wykonają utwory na żywo. Bilety na koncert już teraz można kupić na stronie Eventim.pl. Płyta „7 Uczuć. Piosenki Marka Koterskiego” ukaże się 16 października br. nakładem Agora Muzyka.