Dziennik Gazeta Prawana logo

1988 z Margaret i Kachą z Coals we wspólnym nagraniu

18 stycznia 2021, 20:49
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
1988 z Margaret i Kachą z Coals
<p>1988 z Margaret i Kachą z Coals</p>/Materiały prasowe
1988 z przytupem inauguruje współpracę z Def Jam Recordings Poland. Kacha z Coals oraz Margaret pierwszymi gośćmi albumu.

„Bajkał” to pierwszy singiel z zapowiedzianej na 2021 rok płyty producenckiej 1988. Na albumie usłyszymy wiele zaskakujących duetów z udziałem artystów i artystek działających w obszarach hip-hopu i muzyki alternatywnej.

To eklektyczna, niezwykle klimatyczna produkcja oraz zaskakujące połączenia – od czołówki polskiego rapu i popu, po młodych, undergroundowych graczy.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj