Takim zdecydowanie można nazwać "Goosebumps" Travisa Scotta. Wszystkie jego wersje zostały odtworzone w serwisach streamingowych prawie 3 miliardy razy! Użytkownika Tik Toka również upodobali sobie tę piosenkę, która może pochwalić się ponad milionem kreacji.

Reklama

Ostatnio sukces odniosł HVME, który przemienił hip-hopowy numer w prawdziwy klubowy hit. Cover Travisa Scotta w stylu slap house nie przestaje rosnąć! Utwór dotarł w Spotify do setki najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce. Na top liście Shazama kawałek cały czas utrzymuje się w najwyższej 50tce. Podchwyciły go radia w Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Finlandii, Hiszpanii i Rosji, Niemczech i Polsce. Teraz fani mogą usłyszeć jeszcze nowszą wersję w stylu klubowym, ale z większym udziałem La Flame’a, czyli Travis Scott & HVME – Goosebumps.

W ostatnim roku o Travisie było głośno z kilku powodów. Pierwszym jest współpraca przy soundtracku do kinowego hitu w reżyserii Christophera Nolana „Tenet”. W USA klip do „FRANCHISE” był pokazywany w kinach przed filmem. Oprócz tego amerykański raper miał okazję współpracować ze swoim idolem Kid Cudim przy kawałku „The Scotts” oraz pokazac podczas specjalnego eventu w grze Fortnite. Warto przypomnieć także kooperacje z Rosalią przy utworze „TKN”.