Tom Odell może pochwalić się wieloma sukcesami - trzema albumami w pierwszej piątce najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii, dwoma platynowymi płytami oraz nagrodą Brit otrzymaną w 2013 roku. Teraz jest gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału swojej kariery. Już 18 lutego Tom wyda swój nowy singiel „Numb”.

Reklama

Wraz z premierą nowego utworu, Tom zapowiedział również wirtualny koncert na platformie Sidedoor, który odbędzie się już 27 lutego. Podczas interaktywnego spotkania fani będą mogli zadawać artyście pytania i usłyszą również nieopublikowane dotychczas utwory z nadchodzącego, czwartego albumu artysty. Dochód z biletów zostanie przekazany zespołowi koncertowemu oraz ekipie technicznej – współpracownikom Toma, których życie w trakcie pandemii przewróciło się do góry nogami.

Koncert rozpocznie się o 22:30 czasu polskiego, a bilety można będzie zdobyć od 18 lutego, godziny 20. Fani mają także zdobyć bilety dokonując presave’u nowego singla. Liczba biletów jest ograniczona do dziewięciuset.