Rok 2020 była dla Lost Frequencies pasmem sukcesów. Producent wydał EP-kę „Cup of Beats” i wystąpił na dachu pałacu rodziny królewskiej w Brukseli.

Reklama

Teraz Felix De Laet gotowy jest na premierę „Rise” – swojego pierwszego singla wydanego pod szyldem Sony Music. Producent, mający na swoim koncie setki milionów odtworzeń w serwisach cyfrowych oraz liczne hity, takie jak: „Are You With Me”, „Like I Love You”, czy „Reality”, tym razem prezentuje następujące rytmy.

Lost Frequencies jest producentem i DJ-em, który występował na licznych renomowanych festiwalach, między innymi podczas Tomorrowland i czy EXIT Festival. Jest najcześciej bookowanym artystą w 2019 roku, bijąc pod tym względem między innymi zespół The 1975. Jego trasy koncertowe, w ramach których występuje wraz z prawdziwym zespołem w formule „Lost Frequencies Live”, wyprzedają się w całości w Stanach Zjednoczonych i Europie. Lost Frequencies tworzy remiksy dla największych artystów, takich artystów jak: LSD (Labyrinth, Sia, Diplo), Miley Cyrus, Ellie Goulding oraz wielu innych.