5 stycznia 2023 roku do kin trafi "Wystrzałowe wesele" (ang. „Shotgun Wedding"). W komedii jennifer Lopez wciela się w Darcy, pannę młodą, której uroczystość weselną na rajskiej wyspie zakłóci pojawienie się groźnych przestępców.

Darcy będzie musiała walczyć nie tylko o swoje życie, ale też zrobi wszystko, by ocalić gości weselnych. Dla niej przysięga „dopóki śmierć nas nie rozłączy" nabierze nowego sensu. W filmie nie zabraknie scen strzelaniny, pościgów i wybuchów. Poleje się też krew – wyznała Jennifer Lopez w jednej z rozmów.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

O czym jest „Wystrzałowe wesele"?

Głównymi bohaterami „Wystrzałowego wesela" są Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (w tej roli Josh Duhamel). Narzeczeni planują w końcu sformalizować swój związek. Decydują się na ślub na rajskiej wyspie. Im bliżej uroczystości, tym więcej trudności piętrzy się przed zakochanymi. W pewnym momencie na przyjęciu pojawiają się nieproszeni goście – porywacze, którzy biorą za zakładników wszystkich zaproszonych gości. Darcy i Tom będą musieli połączyć siły, by uratować swą rodzinę. O ile wcześniej sami się nie pozabijają...

Reklama