W dniu premiery albumu, 31 maja, odbędzie się jedyny, wyjątkowy koncert z tym materiałem, w ramach odbywającego się w gdańskim muzeum Festiwalu Kultury Utraconej.

20-lecie międzywojenne

Album "XX" przenosi odbiorców do rzeczywistości dwudziestolecia międzywojennego. Oczami O.S.T.R. odbiorcy zobaczą ówczesną kulturę, sztukę, technikę, doświadczą rozkwitu życia nocnego, rozwoju kina, muzyki i dźwięku. W oprawie muzycznej nie zabraknie charakterystycznego dla artysty wielopoziomowego brzmienia, przeplatających się stylów muzycznych z jazzem w tle oraz instrumentów z epoki. Teksty utworów zostaną urozmaicone charakterystycznymi dla lat dwudziestych zwrotami.

Reklama

Lekcja historii, której nie zapisano w książkach

Album "XX" jest muzyczną opowieścią o ludziach tamtych czasów, o życiu z perspektywy zwykłego człowieka. Lekcją historii, której nie zapisano w książkach. Ma być jednocześnie muzyczną ucztą dla fanów, podczas której nie zabraknie charakterystycznego stylu O.S.T.R. - zapewnia wydawca, Sony Music.

Singiel "Kercelak"

Reklama

Płytę promuje singiel "Kercelak". Cały album ukaże się na streamingach 31 maja, ale można go już zamawiać w przedsprzedaży.

Trwa ładowanie wpisu