Cyndi Lauper wystąpi w Glasgow, Manchesterze, Londynie, Birmingham i Belfaście, a następnie odwiedzi Budapeszt, Łódź, Pragę, Berlin, Düsseldorf i Paryż.

Reklama

Cyndi Lauper kończy karierę

W trakcie trasy "Girs Just Wanna Have Fun" piosenkarce towarzyszyć będą specjalni goście, których nazwiska zostaną podane w późniejszym terminie.

Informacja o koncertach w Europie pojawia się tuż po zapowiedzi północnoamerykańskiej pożegnalnej trasy, ogłoszonej na początku tego miesiąca i po premierze pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Let the Canary Sing", który opowiada o niezwykłym życiu i karierze Lauper.

Dokument miał swoją premierę we wtorek 4 czerwca wyłącznie na Paramount+ w USA i Kanadzie. Podczas ceremonii w prestiżowym TCL Chinese Theatre w Hollywood w Los Angeles artystka została uhonorowana i odcisnęła swoje dłonie – wszystko w ramach świętowania pożegnalnej trasy koncertowej i nowego filmu.

Cyndi Lauper w Polsce - gdzie i kiedy kupić bilety?

Reklama

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek 28 czerwca o godzinie 10:00 czasu lokalnego za pośrednictwem Livenation.co.uk oraz www.livenation.pl.

Trwa ładowanie wpisu