Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Na scenie nie da rady stać, ale wciąż śpiewa i porywa tłumy [ZDJĘCIA]

10 lipca 2015, 08:20
Od przełomowego singla Roxette "The Look", który zdobył pozycję 1. miejsce na Billboard Singles Chart (marzec 1989) minęło 25 lat. "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" (ten singiel sprzedał się w ilości 9 milionów egzemplarzy) i "Joyride" również zdobyły najwyższą pozycję w USA, a Roxette stało się jednym z największych zespołów popowych naszych czasów. Duet sprzedał ponad 75 milionów albumów.
Od przełomowego singla Roxette "The Look", który zdobył pozycję 1. miejsce na Billboard Singles Chart (marzec 1989) minęło 25 lat. "Listen To Your Heart", "It Must Have Been Love" (ten singiel sprzedał się w ilości 9 milionów egzemplarzy) i "Joyride" również zdobyły najwyższą pozycję w USA, a Roxette stało się jednym z największych zespołów popowych naszych czasów. Duet sprzedał ponad 75 milionów albumów. / PAP/EPA / HERBERT PFARRHOFER
Nagrała 26 płyt i pokonała raka. I choć wciąż ma ogromne kłopoty ze zdrowiem, a na scenie musi siedzieć na specjalnym krześle, Marie Fredriksson nie rezygnuje z koncertowania. Razem z Perem Gessle uczestniczy w ogromnej trasie, będącej podsumowaniem 30-letniej kariery Roxette.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Marie Fredriksson XXX – The 30th Anniversary Tour Per Gessle Roxette

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama