Reklama

Reklama
Warszawa

Reklama

Reklama

Wielkie sprzątanie po Przystanku Woodstock [ZDJĘCIA]

3 sierpnia 2015, 07:00
Kostrzyn nad Odrą to 18-tysięczna miejscowość. W czasie i po festiwalu musi sobie jednak poradzić z odpadami produkowanymi przez 20-krotnie większą grupę gości. Sprzątanie trwa z reguły około dwóch tygodni. Setki kontenerów wywożą odpady do sortowni. – Wśród pofestiwalowych śmieci nie znajdziemy puszek po piwach – mówi Prezes Miejskich Zakładów Komunalnych w Kostrzynie nad Odrą Olgierd Kłaptocz. Te są zbierane na bieżąco, również przez mieszkańców Kostrzyna i lądują w skupie.
Kostrzyn nad Odrą to 18-tysięczna miejscowość. W czasie i po festiwalu musi sobie jednak poradzić z odpadami produkowanymi przez 20-krotnie większą grupę gości. Sprzątanie trwa z reguły około dwóch tygodni. Setki kontenerów wywożą odpady do sortowni. – Wśród pofestiwalowych śmieci nie znajdziemy puszek po piwach – mówi Prezes Miejskich Zakładów Komunalnych w Kostrzynie nad Odrą Olgierd Kłaptocz. Te są zbierane na bieżąco, również przez mieszkańców Kostrzyna i lądują w skupie. / PAP / Lech Muszyski
Trzy dni zabawy, w której brało udział kilkaset tysięcy ludzi. 21. Przystanek Woodstock się skończył, trzeba było posprzątać teren festiwalu.

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Reklama

Reklama
Reklama

Reklama

Reklama
Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej