Reklama
Reklama
Warsaw
Reklama

Wielkie sprzątanie po Przystanku Woodstock [ZDJĘCIA]

3 sierpnia 2015, 07:00
Kostrzyn nad Odrą to 18-tysięczna miejscowość. W czasie i po festiwalu musi sobie jednak poradzić z odpadami produkowanymi przez 20-krotnie większą grupę gości. Sprzątanie trwa z reguły około dwóch tygodni. Setki kontenerów wywożą odpady do sortowni. – Wśród pofestiwalowych śmieci nie znajdziemy puszek po piwach – mówi Prezes Miejskich Zakładów Komunalnych w Kostrzynie nad Odrą Olgierd Kłaptocz. Te są zbierane na bieżąco, również przez mieszkańców Kostrzyna i lądują w skupie.
Kostrzyn nad Odrą to 18-tysięczna miejscowość. W czasie i po festiwalu musi sobie jednak poradzić z odpadami produkowanymi przez 20-krotnie większą grupę gości. Sprzątanie trwa z reguły około dwóch tygodni. Setki kontenerów wywożą odpady do sortowni. – Wśród pofestiwalowych śmieci nie znajdziemy puszek po piwach – mówi Prezes Miejskich Zakładów Komunalnych w Kostrzynie nad Odrą Olgierd Kłaptocz. Te są zbierane na bieżąco, również przez mieszkańców Kostrzyna i lądują w skupie. / PAP / Lech Muszyski
Trzy dni zabawy, w której brało udział kilkaset tysięcy ludzi. 21. Przystanek Woodstock się skończył, trzeba było posprzątać teren festiwalu.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Zobacz
Reklama
Reklama