Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Prywatnym odrzutowcem do Wenecji. Tak Violetta wspierała ukochanego [ZDJĘCIA]

7 września 2015, 15:00
W Wiedniu Martina Stoessel, zwana przez fanów Tini, zaśpiewała dla 25. tysięcy ludzi. Potem zaś wsiadła do prywatnego odrzutowca, by jak najszybciej znaleźć się na słynnym festiwalu filmowym. Gwiazda "Violetty" towarzyszyła na czerwonym dywanie swemu chłopakowi Peterowi Lanzaniemu podczas premiery filmu "El Clan", w którym aktor zagrał jedną z głównych ról.
W Wiedniu Martina Stoessel, zwana przez fanów Tini, zaśpiewała dla 25. tysięcy ludzi. Potem zaś wsiadła do prywatnego odrzutowca, by jak najszybciej znaleźć się na słynnym festiwalu filmowym. Gwiazda "Violetty" towarzyszyła na czerwonym dywanie swemu chłopakowi Peterowi Lanzaniemu podczas premiery filmu "El Clan", w którym aktor zagrał jedną z głównych ról. / PAP/EPA / ANDREA MEROLA
Słynna Violetta prosto z koncertu w Wiedniu poleciała na festiwal w Wenecji, gdzie premierę miał film z jej ukochanym Peterem Lanzanim w roli głównej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
wenecja Martina Stoessel Peter Lanzani festiwal w Wenecji Violetta Live Violetta El Clan Tini Stoessel

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama