Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Słuchacze się nie poznali... 15 najbardziej niedocenionych piosenek 2015 roku [RANKING]

28 grudnia 2015, 01:55
Zdaniem dziennikarzy digitalspy te kompozycje są znakomite, ale słuchacze się na nich nie poznali. W zestawieniu jest sporo mniej znanych twórców, ale także wielkie gwiazdy jak choćby laureat Grammy, Beck czy znana z przeboju "Call Me Maybe" Carly Rae Jepsen oraz Foxes (na zdjęciu). Oto pełne zestawienie:
Zdaniem dziennikarzy digitalspy te kompozycje są znakomite, ale słuchacze się na nich nie poznali. W zestawieniu jest sporo mniej znanych twórców, ale także wielkie gwiazdy jak choćby laureat Grammy, Beck czy znana z przeboju "Call Me Maybe" Carly Rae Jepsen oraz Foxes (na zdjęciu). Oto pełne zestawienie: / Facebook
Dziennikarze wiedzą jaka muzyka jest najlepsza. Przynajmniej tak twierdzą. Zestawienie najlepszych piosenek 2015 roku, ale takich, które nie zdobyły zbyt dużej popularności przygotował serwis digitalspy. Zgadzacie się z wyborami jego redaktorów?
Reklama
Reklama
Tematy:
Xyconstant Beck Giorgio Moroder Ciara Carly Rae Jepsen Dua Lipa Tori Kelly Foxes Swim Deep piosenki 2015 Wolf Alice Kwabs Shura Digital Spy The Neighbourhood

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama