Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

A wydawał się niezniszczalny... Lemmy Kilmister przegrał z rakiem [ZDJĘCIA]

29 grudnia 2015, 11:10
– Nie ma słów, aby wyrazić nasz szok i smutek – piszą jego koledzy z zespołu. – Nasz wielki, szlachetny przyjaciel Lemmy zmarł dzisiaj po krótkiej walce z wyjątkowo agresywnym rakiem. Dowiedział się o chorobie 26 grudnia i był w domu, siedząc przed swoją ulubioną grą wideo – czytamy w pożegnaniu opublikowanym przez Motörhead.
– Nie ma słów, aby wyrazić nasz szok i smutek – piszą jego koledzy z zespołu. – Nasz wielki, szlachetny przyjaciel Lemmy zmarł dzisiaj po krótkiej walce z wyjątkowo agresywnym rakiem. Dowiedział się o chorobie 26 grudnia i był w domu, siedząc przed swoją ulubioną grą wideo – czytamy w pożegnaniu opublikowanym przez Motörhead. / PAP/EPA / Anders Birch ROCKPHOTO
W sobotę, dwa dni po 70. urodzinach, zdiagnozowano u niego nowotwór. Dwa dni później 70-letni Lemmy Kilmister zmarł. O legendarnym liderze Motörhead jeden z dziennikarzy napisał niedawno, że "po atomowym wybuchu będzie prawdopodobnie ostatnią dwunożną istotą kroczącą po zgliszczach, zaraz obok karaluchów". Niestety, tak się nie stanie.
Reklama
Reklama
Tematy:
Lemmy Kilmister śmierć Lemmy'ego Kilmistera Motörhead Lemmy Kilmister nie żyje
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • bond
  2015-12-30 11:33
  Nie ważne czy w niebie czy w piekle, ale będzie się działo. Do zobaczenia Lemmy.
  0
  zgłoś
 • RG
  2015-12-29 12:07
  Żegnaj Lemmy
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama