Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Coldplay, Beyoncé i Bruno Mars... Ach, co to był za show na Super Bowl! [ZDJĘCIA]

8 lutego 2016, 16:20
Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL) jest za oceanem jak święto narodowe, a równie ważne, co sportowe, jest też widowisko muzyczne. Dlatego zaproszenia do występu dostają największe gwiazdy. W tym roku byli to Brytyjczycy z grupy Coldplay, a towarzyszyli im Beyoncé i Bruno Mars. Chris Martin z kolegami wykonał swoje największe przeboje ("Viva La Vida" Coldplay: "Paradise" Coldplay: "Adveture of a Lifetime"), zaś Mark Ronson z Bruno Marsem słynne "Uptown Funk". Jednak i tak show skradły im panie – Beyoncé w seksownych ciuchach i Lady Gaga, która znakomicie zaśpiewała amerykański hymn. W rozegranym po raz pięćdziesiąty wielkim finale Denver Broncos wygrali z Carolina Panthers 24:10.
Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi National Football League (NFL) jest za oceanem jak święto narodowe, a równie ważne, co sportowe, jest też widowisko muzyczne. Dlatego zaproszenia do występu dostają największe gwiazdy. W tym roku byli to Brytyjczycy z grupy Coldplay, a towarzyszyli im Beyoncé i Bruno Mars. Chris Martin z kolegami wykonał swoje największe przeboje ("Viva La Vida" Coldplay: "Paradise" Coldplay: "Adveture of a Lifetime"), zaś Mark Ronson z Bruno Marsem słynne "Uptown Funk". Jednak i tak show skradły im panie – Beyoncé w seksownych ciuchach i Lady Gaga, która znakomicie zaśpiewała amerykański hymn. W rozegranym po raz pięćdziesiąty wielkim finale Denver Broncos wygrali z Carolina Panthers 24:10. / PAP/EPA / LARRY W. SMITH
Tyle hałasu o 12 minutowy show? Oszem, bo występ w przerwie Super Bowl – największego sportowego wydarzenie w USA – gromadzi przed telewizorami miliony widzów (w zeszłym roku było to prawie 120 milionów ludzi).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
zdjęcia Beyonce Coldplay Bruno Mars Mark Ronson Super Bowl 2016 Beyoncé
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • gjnvx4
    2016-02-08 17:33
    Swetru-cwylu rezyserowal calosc ze swojej piwnicy. Troche capilo, ale juz jest ok.
    3
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama