Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Rolling Stonesi przylecieli na Kubę: Obama był naszym supportem [ZDJĘCIA]

25 marca 2016, 13:00
Mick Jagger krótko powitał Kubańczyków po hiszpańsku, podkreślając, że jest szczęśliwy, mogąc gościć na ich wyspie. Koncert Stonesów odbędzie się trzy dni po historycznej wizycie w Hawanie Baracka Obamy, który mówił o pogrzebaniu ostatnich pozostałości zimnej wojny w Amerykach. Była to pierwsza wizyta prezydenta USA na Kubie od 88 lat. – Obama był naszym supportem. Rozgrzał publiczność, a teraz na scenę wchodzi główna gwiazda wieczoru – żartował wcześniej menedżer zespołu Dale Skjerseth.
Mick Jagger krótko powitał Kubańczyków po hiszpańsku, podkreślając, że jest szczęśliwy, mogąc gościć na ich wyspie. Koncert Stonesów odbędzie się trzy dni po historycznej wizycie w Hawanie Baracka Obamy, który mówił o pogrzebaniu ostatnich pozostałości zimnej wojny w Amerykach. Była to pierwsza wizyta prezydenta USA na Kubie od 88 lat. – Obama był naszym supportem. Rozgrzał publiczność, a teraz na scenę wchodzi główna gwiazda wieczoru – żartował wcześniej menedżer zespołu Dale Skjerseth. / PAP/EPA / Alejandro Ernesto
Stonesi przylecieli na Kubę. Legendarny brytyjski zespół w piątek wieczorem (czasu miejscowego) zagra swój pierwszy koncert na wyspie. Kiedyś ich muzyka była przez komunistyczne władze Kuby zakazana jako "ideologiczna dewiacja".
Reklama
Reklama
Tematy:
The Rolling Stones na Kubie Hawana koncert The Rolling Stones Kuba Mick Jagger Back Obama
Reklama

Komentarze (5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Andrzej z Balto
  2016-03-25 23:58
  "Naszym supportem"? A gdzieście to "autorze" chodzili do szkoły?
  0
  zgłoś
 • dr J.E.Baka
  2016-03-25 21:17
  Ciekawe, że nigdy nie pokazują basisty, który gra z nimi od kilkunastu lat :)
  0
  zgłoś
 • Bibilijny
  2016-03-25 16:27
  akurat teraz na Kubie potrzebny jest małpi cyrk w ich wykonaniu tych ćpunów
  4
  pokażukryj odpowiedzi (1)
  zgłoś
 • muzykant
  2016-03-25 15:59
  Duzo zdrowia !!!
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama