Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Cyndi Lauper wciąż wygląda i zachowuje się jak nastolatka. Tak odsłaniała gwiazdę w Alei Sław [ZDJĘCIA]

13 kwietnia 2016, 08:30
Cynthia Ann Stephanie Lauper Thornton (rocznik 1953) – kobieta wielu talentów: wokalistka, kompozytorka, producentka i aktorka – doczekała się wreszcie uznania w Hollywood i swojej gwiazdy w słynnej alei. Jedna z największych i najbarwniejszych artystek lat 80. ciągle nosi zwariowane stroje i pstrokate włosy. Nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. – Jestem zbyt zajęta i mam to gdzieś – mówi i wciąż pozostaje sobą – jedyną i niepowtarzalną Cyndi Lauper. Mówi też, że nie ma nosa do interesów, a najbardziej ceni sobie niezależność. Na koncie ma 10 płyt studyjnych, które sprzedały się na świecie w ponad 50 milionach egzemplarzy i takie hity, jak "Time After Time", "True Colours" czy "Hat Full of Stars". Premierę najnowszej "Detour" zapowiedziała na 6 maja 2016 roku, a wypełniła ją swoimi wersjami klasyków country z lat 50. i 60. Grywa w filmach, serialach i na Broadwayu (była Jenny w "Operze za trzy grosze" Brechta). Reżyseruje własne teledyski. Zdobywczyni Grammy, Tony i Emmy jest aktywną działaczką na rzecz praw człowieka i ruchu LGBT. I słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi: Mam nadzieję, że Bóg jest drag queen. Moglibyśmy wówczas porozmawiać o modzie, makijażu – powiedziała w wywiadzie dla serwisu About.com. Męża Davida Thorntona poznała na planie filmu "Ucieczka". Mają syna Declana Wallace'a Thorntona Lauper – nazwanego tak na cześć Elvisa Costello (Declana Patricka MacManusa) i mieszkają na Manhattanie. Łuszczyca, na którą jest cierpi, sprawiła, że zaczęła tracić głos. Ale Cyndi Lauper udało się pokonać depresję i załagodzić skutki nieuleczalnej choroby – dziś w wieku 62 lat wygląda kwitnąco! Podczas odsłonięcia jej gwiazdy na Hollywood Walk of Fame, wokalistce (Cyndi nie lubi określenia "piosenkarka") towarzyszył ukochany mąż oraz przyjaciółka Sharon Osbourne.
Cynthia Ann Stephanie Lauper Thornton (rocznik 1953) – kobieta wielu talentów: wokalistka, kompozytorka, producentka i aktorka – doczekała się wreszcie uznania w Hollywood i swojej gwiazdy w słynnej alei. Jedna z największych i najbarwniejszych artystek lat 80. ciągle nosi zwariowane stroje i pstrokate włosy. Nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. – Jestem zbyt zajęta i mam to gdzieś – mówi i wciąż pozostaje sobą – jedyną i niepowtarzalną Cyndi Lauper. Mówi też, że nie ma nosa do interesów, a najbardziej ceni sobie niezależność. Na koncie ma 10 płyt studyjnych, które sprzedały się na świecie w ponad 50 milionach egzemplarzy i takie hity, jak "Time After Time", "True Colours" czy "Hat Full of Stars". Premierę najnowszej "Detour" zapowiedziała na 6 maja 2016 roku, a wypełniła ją swoimi wersjami klasyków country z lat 50. i 60. Grywa w filmach, serialach i na Broadwayu (była Jenny w "Operze za trzy grosze" Brechta). Reżyseruje własne teledyski. Zdobywczyni Grammy, Tony i Emmy jest aktywną działaczką na rzecz praw człowieka i ruchu LGBT. I słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi: Mam nadzieję, że Bóg jest drag queen. Moglibyśmy wówczas porozmawiać o modzie, makijażu – powiedziała w wywiadzie dla serwisu About.com. Męża Davida Thorntona poznała na planie filmu "Ucieczka". Mają syna Declana Wallace'a Thorntona Lauper – nazwanego tak na cześć Elvisa Costello (Declana Patricka MacManusa) i mieszkają na Manhattanie. Łuszczyca, na którą jest cierpi, sprawiła, że zaczęła tracić głos. Ale Cyndi Lauper udało się pokonać depresję i załagodzić skutki nieuleczalnej choroby – dziś w wieku 62 lat wygląda kwitnąco! Podczas odsłonięcia jej gwiazdy na Hollywood Walk of Fame, wokalistce (Cyndi nie lubi określenia "piosenkarka") towarzyszył ukochany mąż oraz przyjaciółka Sharon Osbourne. / PAP/EPA / MIKE NELSON
Girls Just Want To Have Fun – śpiewała Cyndi Lauper w jednym ze swych największych hitów, okrzykniętych nieoficjalnym hymnem feministek. I mimo 62 lat w metryce też wciąż chce się bawić!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Cyndi Lauper David Thornton Girls Just Want To Have Fun Hollywood Walk of Fame

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ogrodnik
    2016-04-13 22:32:16
    Ona ma dosc seksu a Maxa pies Rex bardzo lubi sex.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama