• ~SHADOW99
    (2012-06-23 16:52)
    do kajshkova 100% POPIERAM
  • ~Mariusz
    (2012-06-24 20:28)
    Michal ja tez dwa tygodnie temu mialem wycietego raka trzustki Michal musimy sie trzymac.Zycie jest przeciez takie piekne.
  • ~Kasia
    (2012-06-24 11:27)
    Michał dużo zdrowia i powodzenia pozdrawiam cieplutko
  • ~bacha
    (2012-06-23 13:37)
    Czerwony, dasz rade, już z nie takich tarapatów udawało Ci się wychodzić,więc teraz też Ci się uda.No chyba,że to jest pewnego rodzaju ostrzeżenie,abyś wreszcie przystopował z wygłupami. Ile razy jeszcze trazy będziesz się żenił i ile napłodzisz jeszcze dzieci? Ile przec Ciebie jeszcze będzie płakało kobiet?Też miały wspanałe śluby i jak to się skończyło??
  • ~iza :)
    (2012-06-23 20:44)
    Oj ludzie ,ludzie nie życz drugiemu co Tobie nie miłe każdego z nas to czeka :( Michał dużo zdrowia i powodzenia :*
  • ~Barbara
    (2012-06-23 21:27)
    Panie Michale życzę zdrowia, proszę myśleć pozytywni. Jest Pan silnym człowiekiem. Proszę pamiętać "to Pan ma raka, a nie rak Pana" Jeszcze raz dużo zdrowia kochane osoby są obok Pana, a ja trzymam kciuki. Pozdrawiam
  • ~VIOLKA
    (2012-06-24 02:04)
    MICHAŁ TRZYMAJ SI E CHŁOPIE!!! TE WSTRĘTNE OBRAŹLIWE, WSTRETNE KOMENTARZE KTÓRE PRZECZYTAŁAM ŚWIADCZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE O PROSTOCIE WSTETNYCH ZAZDROŚNIKÓW KTÓRYM CZYJES NISZCZĘŚCIE SPRAWIA WIELKA RADOSĆ . TEZ NIESTETY JESTEM ZDANA NA PARSZYWCÓW KTÓRZY ZAZDROSCZĄ MI PEWNYCH RZECZY I ZŁOŻYCZĄ! OSTATNIO NAWET USŁYSZAŁAM ŻE POWINNAM LEŹEĆ W PIACHU A POWIEDZIAŁ TO KTOS KOMU BARDZO DUZO POMOGŁAM, KTÓRA ZAROBIŁA PRZY MNIE PIENIĄDZE. OSOBA WOBEC KTÓREJ BYŁAM ZAWSZE LOJALNA I SZCZERA, ALE WIESZ CZEMU ŻYCZY MI WSZYSTKIEGO CO NAJGORSZE/BO JEST WSTĘTNA GRUBĄ BABĄ W DODATKU Z JEDNYM OKIEM NA MAROKO A DRUGIM NA KAUKAZ A MĄŻ WYCHUDZONY SZCZURY NIE CHCE JEJ BZYKAĆ I JEST POPROSTU ZAZDROSNA . TAKŻE MÓJ MIŁY MIEJ GŁĘBOKO W DUPIE TE WSZYSTKIE PRZYKRE SŁOWA JAKI PADAJA W TWOIM KIERUNKU I WIERZĘ Z CAŁEGO SERCA ŻE BĘDZIE WSZYSTKO DOBRZE A TE GNOIKI NIECH SIĘ ********* TRZYMAJ SIĘ MICHAŁ. V
  • ~D.G
    (2012-06-24 09:05)
    wiśnia trzymaj się!
  • ~wiesia z lipna
    (2012-06-24 10:31)
    michal trzumaj sie
  • ~wiesia