• ~maria
    (2012-12-08 10:06)
    Moim zdaniem Dylan nie jest godzien Maryli lizać butów. on od 50 lat skrzeczy, gdyby nie charyzma, to byle pijak spod bloku spiewałby lepiej. A pani Maryla ma wybitny głos , skalę i interpretację.
  • ~satyr
    (2012-12-05 15:22)
    Zmieniłaś "świat", - moi synowie,wnukowie śpewają (słuchają) "Małgoskę" (aż mi uszy "puchną" - tak głośno).
  • ~swiss made
    (2012-12-05 15:59)
    czy przez "przyjazn" z synem bylego komunistycznego premiera Jaroszewicza-zlotym "mlodzencem" PRL wprowadzila choc jedna zmiane?
    Szybkie samochody i tzw.bananowa latorosl.To byla najwazniejsza zmiana.
    O talencie muzycznym nie bede sie wypowiadal.Nieznana komletnie poza "obozem"
  • ~BABA ZWARIOWALA
    (2012-12-06 00:51)
    CO TA BABA WYGADUJE. NIE MA NIC SAMOKRYTYCYZMU TA GWIAZDA PRL-U I OBOZU KOMUNISTYCZNEGO RWPG.
  • ~Miko
    (2012-12-06 08:32)
    Porównywanie sie do Dylana to BEZSZCZELNOŚĆ,
  • ~sławek
    (2012-12-06 08:53)
    Chciałaś zmieniać świat jak Bob Dylan?? ha ha ha ha ha Dylanowi to nie dorastasz do pięt !!! Byłaś komunistyczną dziewką i nic więcej, jaroszewicz czerwony książe złote piski i te sprawy, pamiętamy, pamiętamy. Czerwony kolor pozwalał zostać reżyserem, dyrektorem i "wielką?" śpiewaczką - bożej łaski !!! Oto cała prawda o tej strasznej babie. !!!
  • ~pamela
    (2012-12-06 08:58)
    Chciałaś zmieniać świat jak Bob Dylan?? ha ha ha ha ha Dylanowi to nie dorastasz do pięt straszna babo!!! Byłaś komunistyczną dziewką i nic więcej, prześcieradłem dla jaroszewicza czerwonego księcia z prl-u, złote piaski i te sprawy. Pamiętamy, pamiętamy!!! Czerwony kolor pozwalał zostać reżyserem, dyrektorem a tobie straszna babo czerwony kolor komuny pozwolił zostać "wielką?" śpiewaczką
    pe er elu z Bożej łaski !!! Dzięki kolaboracją z komunistami masz do dzis piękne życie straszna babo nic więcej, Oto cała prawda !!! Bob Dylan ci się śni a to dopiero koszmar...
  • ~stary telewidz
    (2012-12-06 13:50)
    Płyniemy, powiedziało g,,,o do okrętu. Tej szkapie wydawać się będzie niedługo, że może być porównywana z Marylin Monroe. Tworki się kłaniają!!
  • ~marss
    (2017-09-07 22:49)
    Super wygląda na tym zdjęciu pięknie i seksownie!
  • ~sportowiec
    (2012-12-06 04:34)
    podczas studiow na WSWF znana byla jako rozrywka lekka latwa i przyjemna. Lubila ten sport.