• ~Marinela
  (2016-01-25 18:04)
  I oto chodzi żeby byli razem, urocze małżeństwo.
 • ~Blondyna
  (2015-11-07 17:05)
  No i wlasnie o to chodzi aby byli i spiewali razem. A co do pieniedzy to kazdy ma prawo negocjowac. Najwazniejsze , ze sa razem
 • ~bozena
  (2016-11-05 19:45)
  piekna para , piekne piosenki i moje klimaty
 • ~Kasia
  (2017-01-28 04:47)
  Minęło wiele lat ... Był czas na myślenie, tęsknotę ... Miłość pewnie dawała o sobie znać. .. Nie sposób zapomnieć ...
 • ~Anna
  (2017-12-26 06:39)
  Jak wlasna babcia?? Co za bzdury! Pieknie wyglada/oby kazda kobieta w jej wieku tak wygladala../pozatym to zdjecie "z ulicy "a na drugim jest wyszykowana-to chyba zawsze bedzie roznica co nieee????
 • ~Mala
  (2018-03-26 03:38)
  Pieknie ich widzieć razem. Jestem szczesliwa
 • ~MAKAMA
  (2017-11-16 20:43)
  MOJA MŁODOŚĆ.SĄ POZA KONKURENCJĄ.CIĘŻKO BĘDZIE ICH ZASTĄPIĆ.NIECH ŚPIWAJĄ WIECZNIE.
 • ~Kaska5595
  (2019-01-01 09:43)
  Niech żyją i śpiewają długo długo Dla mnie nie maja sobie równych Cieszę się ze mogłam ich znów zobaczyć A że się starzejemy.... trudno Każdego z nas to czeka Oni śpiewają pięknie, wyglądają pięknie !!!
 • ~Barbara Jordeczka
  (2018-12-30 20:12)
  Ciesze sie ze sa razemm. Kibicuje im. Sa dla siebie stworzeni.
 • ~taki tam
  (2018-12-16 23:43)
  Po zaginięciu Yleni , Romina popada w rozpacz i depresję. Nie godzi się z informacją policyjną o śmierci córki .Skończyła 43 lata jest w rozpaczy.Albano też cierpi,ale nie pomaga Rominie doprowadza w 1999 r. do rozwodu i umywa rączki.Romina jest chora i osamotniona nie wie co ze sobą zrobić.Romina stara się opanować nie może zrozumieć,że ukochany jej Albano ,a miała 19 lat gdy wychodzi za mąż , pozostawił ją na pastwę losu. Chce ratować małżeństwo swoją pierwszą miłość, ale Albano musi zarabiać,musi śpiewać a to jest trudne i bolesne dla Rominy.Albano jako katolik nie jest tolerancyjny w stosunku Rominy, która ucieka w inną religię ,buddyzm ,która mówi ,że człowiek umarły żyje dalej tylko w innej postaci.Przestał kochać Romine,bo Loredana urodziła pierwsze dziecko w 2001 roku a od rozwodu upłynął zaledwie rok.Musiał się kochać już w 2000 roku.Później emocje opadły doszła refleksja, ale nie przyznał się do paskudnego zachowania wobec żony .Loredana to inny świat nastawiona na zysk nigdy Albano nie pokochała on to czuł miał porównanie z Rominą,która była wrażliwa i czuła.Widać to po Rominie po jej spojrzeniach i zachowaniu wobec męża.Posiadali wspólne zainteresowanie muzyką i piękne dzieci ,a długoletnie wspólne występy pamięta się przez całe życie . Albano to utalentowany śpiewak,ale zrobił wszystko by zarabiać , bo pochodził z biednej rodziny i wiedział jak bieda wygląda.Romina była wychowywana w innym świecie i nie musiała zabiegać o pieniądze .Kochała Albano i pewno nadal jest dla niej tym pierwszym kochanym chłopakiem,ale Albano też cierpiał po rozłączeniu ,bo zrozumiał co zrobił i jak skrzywdził kobietę, która tylko jego pokochała i kochała co widać na każdym nagraniu jak uśmiechają się i patrzą na siebie.Każda dziewczyna posiada honor a Romina była dodatkowo piękną,urodziwą i zmysłową kobietą. Rozmawiała w pięciu językach była poliglotką ,śpiewaczką i uzdolnioną tancerką . Uczyła się w najlepszych Szkołach angielskich . Albano to ładny i uzdolniony chłopczyk z małej miejscowości ,który dzięki swojemu talentowi osiągnął szczyty,dlaczego pozostawił Rominę w chorobie po utracie córki niech on sam odpowie samemu sobie,ale czy będzie miał odwagę. ?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.