• ~jan
  (2016-05-16 17:50)
  bylam na koncercie w krakowie i powiem tylko ze Pani Romina piekna kobieta, wspaniala wokalistka i wydaje sie byc super czlowiekiem☺
 • ~Ewewelka
  (2016-05-17 17:27)
  Byłam! Jestem zachwycona! Niespodziewanie długi koncert. Perfekcyjne zakończenie :D Już myślałam, że odjadą bez Felicita ;) Romina i Al Bano są w świetnej formie. Jestem szczęśliwa, że tam byłam. Na szczęście nie puścili filmu o pewnym sponsorze :P ,którego nazwy celowo nie podam, bo większość publiczności tylko zirytowano gadaniem. Na przyszłość może organizatorzy pójdą po rozum do głowy i zwyczajnie na końcu puszczą reklamy sponsorów, a nie będą pół godziny przedstawiać ich na początku koncertu, kiedy nikomu nie chce się słuchać tego typu wywodów :/ Gdybym wiedziała, że będzie jakiś support to bym przyszła później. Tp było męczące, nie widzieliśmy, jak długo będzie trwało, a trwało zbyt długo. Przyszliśmy tam na Al Bano i Rominę Power, organizatorzy mogli chociaż nas uprzedzić, że zamiast o 18 właściwy koncert zacznie się ok. półtorej godziny później, bez przesady.
 • ~ewa
  (2016-05-17 14:37)
  Byłam na koncercie - super. Romina Power - piękna kobieta, ale tłumaczce języka włoskiego odebrałabym dyplom.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.