• ~Ina
    (2017-05-14 15:09)
    Czytalam komentarze dzisiaj rano i teraz . Wiele komentarzy zniknelo. Dlaczego? Tam nie znalazlam nic sprosnego, ani nieprzyzwoitego, ani r a s i s t o w s k i e g o! O co chodzi? Cenzor. Jakie tu kryteria trzeba przestrzegac, zeby nie " wyleciec" i dlaczego wyraz " *************** nie przeszedl, wygwiazdkowany? Czy cenzor p i j a n y ???
  • ~ksionc z Sokolki ( Sokulki )
    (2017-05-14 12:30)
    I tak stac sie musialo, ze Portugalia wygra final Eurowizji. Przeciez nie tylko po to aby oglosic swietymi dwoje pastuszkow z Fatimy, papiez Franciszek przylecial do Portugalii. Modlil sie rowniez o zwyciestwo Portugalii w tym konkursie i tak sie stalo. Gdyby wczoraj byl w Polsce to Kasia zajelaby pierwsze miejsce.
  • ~MARKO
    (2017-05-14 12:17)
    świetny występ kwalifikował się na zajęcie prawie ostatniego miejsca--KOMPROMITACJA
  • ~Gosc
    (2017-05-14 11:41)
    Moje komentarze sa czesto " znikaja", wiec jeszcze raz: Byla ustawa! Jak zawsze. W tym "konkursie " od dawna nie chodzi o piosenke, a o polityke. Niemcow nikt nie lubi, wiec przegrywaja i beda w dalszym ciagu przegrywac. Szkoda tylko, ze niemiecki podatnik przejmuje 12 milionow € ( z 16 milionow) za ta "impreze" !!!
  • ~bert
    (2017-05-14 10:20)
    Czyżby świetny?????
  • ~Kasia
    (2017-05-14 09:57)
    Teraz sie wszyscy wymadrzaja i twierdza, ze to bylo do przewidzenia. Gdyby wygrala, to pisano by tylko w superlatywach! Tacy ludzie juz sa , jak choragiewka! Inni teznie byli duzo lepsi. A spiewanie laureata tezmi sie nie podoba. Ty z zeszlego roku tez nie i z przedprzedroku tez nie!
  • ~Ina
    (2017-05-14 09:34)
    Gdyby to byl Festival piosenki dramatycznej, to moze Kasia mialyby wieksza szanse. Te dramaty, patos, wrzeszczenie juz ida mi na nerwy! Kasia nie byla jedyna, ktora sie W y d z i e r a l a !
  • ~internautka 50+
    (2017-05-14 07:16)
    Bo to piosenka nie na t a k i festiwal Na tym festiwalu dobry głos to za mało!
  • ~STEFF
    (2017-05-14 07:14)
    A wyszło na moje, piosenka kiepska, załapała się na jedno z ostatnich miejsc, ale powinni się wstydzić specjaliści co ją wysłali.
  • ~cccc
    (2017-05-14 06:52)
    Piosenka byla beznadziejna !
  • ~marko
    (2017-05-14 06:51)
    Słaby występ i miejsce jak najbardziej zasłużone
  • ~mizia
    (2017-05-14 06:14)
    Faktycznie! Piękny!! A które to miejsce zajęła????
  • ~Hannes
    (2017-05-14 03:43)
    Polaczki, dla pociechy waszej Niemcy zajely przedostatnie miejsce, a ruskie zadne.
  • ~Filip
    (2017-05-14 02:48)
    Pięknie śpiewała, ale z powodu antypolskiej propagandy w mediach światowych nikt na Polskę nie głosuje.
  • ~ratio
    (2017-05-13 23:24)
    Nie oglądam Eurowizji tylko przeglądam portale. Coś tam było o Kasi M.,a więc kliknąłem, ale pojawiło się pytanie czy mam 18 lat.... Mam i to nie raz...;) Dałem sobie spokój. Wiec życzę jej wszystkiego dobrego, czyli żeby nie wygrała...

Może zainteresować Cię też: