• ~z
    (2017-09-21 07:52)
    Jak jeszcze dlugo Dziennik bedzie sie upajal przerzedzona widownia na beneficie J Pietrzaka.Dla mnie to wynik fatalnej pogody zimna i ulewnego deszczu. Trzeba byc glupolem by w taka pogode tkwic na widowni. Dla wielu ludzi to nomalne, dla Dziennika niestety nie.
  • ~E tam...,,,,,,.....
    (2017-09-19 22:35)
    Nie ważne ilu było , ale ważne,że to byli wybrańcy narodu , czyli najlepsi z najlepszych. Koncert Maryli , to był kicz. Pierzak ostatnio mógł obniżyć loty, widziałem jego koncert w TVP, trochę idzie na łatwiznę, ale to zawsze Pietrzak.
  • ~kamena
    (2017-09-19 08:14)
    lipą zapachniało Panie Pietrzak takie wicie rozumicie
  • ~egon
    (2017-09-18 19:02)
    w miare starczego zaniku pamięci Pietrzak jawi się jako prawdziwie wielki bojownik o wolną Polskę
  • ~arte
    (2017-09-18 18:50)
    kto chciałby oglądać coś tak prostackiego i wulgarnego?
  • ~magdzia
    (2017-09-18 18:33)
    Taka Lipa troszku ! . Jak przyjdą lepsze czasy to i OPOLE będzie super O"Le!.....
  • ~asd
    (2017-09-18 14:51)
    "Koncert" Pietrzaka identyczny jak akademia pierwszomajowa w szkole podstawowej za czaso Stalina. Wyrzygac sie mozna bylo. Cos obrzydliwego. Ludzie poszli sie tam bawic a nie dyrdymalow z historii wysluchiwac.
  • ~lać drzewa kwasem?
    (2017-09-18 13:53)
    Proste ; totalna opozycja wykupiła bilety, nie przyszła i były wolne miejsca , może jakaś fundacja Abunałera dała kasę, hę! podobnie jak na wygrane wybory 2007
  • ~Ryl
    (2017-09-18 12:16)
    Gdybyś Jasiu w kaczej kupie się nie umoczyl,moze bym nawet twoje bzdety zoboczl.
  • ~Filip
    (2017-09-18 12:07)
    Niemcy musza krytykowac koncert Pietrzaka bo mówił prawdę.
  • ~kdb
    (2017-09-18 11:23)
    Szwabskie klamstwo piątej kolumny z Der Dziennik. Tfu !!!! Kto tam pracuje, nie macie wstydu dziennikarskie szuje ?
  • ~wert
    (2017-09-18 11:09)
    Źródło "Gazeta Wyborcza", i wszystko jasne.Bu,ha,ha.
  • ~erbi
    (2017-09-18 10:59)
    Przecież sam Pietrzak przyznał że frekwencja była taka jak na zdjęciach, więc co to za brednie o zdjęciach z próby??
  • ~Ala
    (2017-09-18 10:55)
    Fantastyczny występ Pietrzaka i młodych ludzi.
  • ~Puppa z zakladow Kruppa
    (2017-09-18 09:25)
    Po co taki zaklamany tekscik? Tak jak ten o probach, ze pan Pietrzak zachowywal sie jak gbur wzgledem technicznych. Boli niemiecka puppa?
  • ~Sava
    (2017-09-18 09:01)
    W ciepłym domu z duża przyjemnością obejrzałam występy jubileuszowe p. Jana. 100 lat.
  • ~sympatyk sld
    (2017-09-18 07:04)
    Pietrzak członek PZPR ukończył Wyższą Szkołę Nauk Społecznych przy Komitecie Centralnym PZPR by do niej się dostać trzeba było być bardzo aktywnym działaczem PZPR albo mieć rekomendację co najmniej od I sekretarza Komitetu Wojewódzkiego PZPR, a teraz aktywista PiS
  • ~Ferdek
    (2017-09-18 06:07)
    Trzebabylo zaciągnąć włodarzy Opola i p Kaję np jako jurorów, na widownię w letnich , czerwcowych strojach.
  • ~www
    (2017-09-18 02:02)
    Pic na wodę fotomontaż folksdojcze. Zdjęcia z próby.
  • ~Jst
    (2017-09-17 23:44)
    Nawet gdyby tak było to z powodu aury, temp 9 stopni C!!!!!

Może zainteresować Cię też: