• ~Georg
    (2018-05-13 11:26)
    NIE czytalem wpisow, ale wiedzialem z jaka nienawiscia Polacy beda oceniac sukces tej piosenkarki. Przeczytalem, mam potwierdzenie! Polaczki , przez was mozna przejrzec, jak przez wode zrodlana ( napewno nie wszyscy tego nie zrozumieja,no coz, nic nie poradze) !
  • ~srutu tutu
    (2018-05-13 07:51)
    Europejski konkurs wygrywa piosenka z Izraela . A od kiedy to Izrael w Europie????!!!! On takie europejskie państwo jak to co zaprezentowała ich reprezentantka piosenka.
  • ~Michu.
    (2018-05-13 01:37)
    Ta pseudopiosenka z Izraela to dno, najgorsza że wszystkich. Lewacki bełkot bez głosu i muzyki. Żenada do kwadratu
  • ~fidelio
    (2018-05-13 02:24)
    Hm, zdaniem redaktora piosenka Cypru to kicz, tandeta i wszystko co najgorsze. Autor tego stwierdzenia chyba upadł na głowe i jeszcze nie wstał. Kicz i tandeta to piosenka z Izraela. Nowoczesny kicz i nowoczesna tandeta. No i konkluzja fałszywa. Jeśli autor pisze, że piosenka nie będzie grana w radio i nie będzie przebojem, tzn. że Eurowizja przegrała, bo wygrało dziwaczne, kiczowate show zamiast dobrze skomponowanej i dobrze zaśpiewanej piosenki.
  • ~krytyk
    (2018-05-13 07:58)
    czy od ryb sie tak tyje ? no coz, po holywodzie, noblu, zlotych palmach i innych idach - nawet ten folklorystyczny festiwal zostal zagarniety przez grubasna szmmire. Obecnosc Izraela, czy Australii, a nawet ukrainy -swiadczy ze organizatorzy maja male pojecie gdzie wlasciwie lezy europa. Jaki zwyciezca, tacy organizatorzy.
  • ~Ewulda
    (2018-05-13 10:05)
    Eurowizja spada na psy .Piosenka NETTY - "TOY" z całym szacunkiem do wokalistki była rażąca dla moich oczu i uszu .mówiąc krótko - MASAKRA !
  • ~majkus
    (2018-05-13 01:42)
    To było do przewidzenia...
  • ~Ob RP
    (2018-05-13 12:44)
    Bo Izrael jest najbardziej europejski ze wszystkich europejskich państw.
  • ~hehehe
    (2018-05-13 09:56)
    jak wiadomo z geografii, Izrael oczywiście leży w Europie...
  • ~Alexander
    (2018-05-13 08:38)
    Ja nie wiem co Wam się w tej piosence nie podobało.Zacznijmy od polskiego Jury,zero punktów.Przeciez Polacy uwielbiają Maryle Rodowicz,a tu wystąpił jej dużo lepszy odpowiednik,dalej czy stać by było Polskę na taki Show,czy to się podoba czy nie to trzeba najpierw zrobić,tych dwóch palantow z Polski dało okropny pokaz artystyczny,przestańcie pluć jadem,popatrzcie na polskie podwórko,a tu jakie Jury taki reprezentant.