• ~Krystyna
    (2019-08-13 10:58)
    Teraz każdy gest można nazwać molestowaniem.Paranoja... A święte aktoreczki ,często bez talentu, ale z chęcią kariery,po 30 latach przypominają sobie o molestowaniu.Natomiast nie przypominają sobie jak starały się wskoczyć do łóżka tych od których coś zależało.
  • ~kon przewalskiego
    (2019-08-13 10:52)
    To jest nowy sport - znajdz bogatego faceta, oskarz go i wyciagnij forse. Taki skutek uboczny feminizmu.
  • ~oburzony
    (2019-08-13 10:55)
    A na jedną patrzył tak, że się zarumieniła ze wstydu. To łobuz.
  • ~HUTNIK
    (2019-08-13 14:45)
    NIEDŁUGO ZAMIAST KOBIET MĘŻCZYZNI BĘDĄ KUPOWAĆ SZTUCZNE LALKI, BO TERAZ KAŻDA MOLESTOWANA, ŚWIAT ZWARIOWAŁ CO ZA PRAWO WYMYŚLI PO 50 LATACH, MOLESTOWANA BO RĘKĘ POŁOŻYŁ LUB POCAŁOWAŁ DZIŚ MŁODZI BOJĄ SIĘ KOBIET BO MOLESTOWANA I PROKURATOR /SKANDAL/DOPROWADZI TO DO ZAGŁADY GATUNKU LUDZKIEGO.
  • ~Laborantka
    (2019-08-13 12:22)
    Kiedys to bylo normalne, ze faceci olesnie sie gapili , oblesne " komplementy" robili, no i olesnie dotykali, kiedy chcieli, a kobiety miala sie wdziecznie usmiechac! Wreszcie kobiety mowia: nie ze mna. Miala szefa w Polsce w Laboratorium, ktory mial nastroje, no i wtedy dotykac dziewczyny po piersiach. O dziwo, mnie nie, bo chyba bal sie mojego wzroku ( bo ja jak spojrzalam, to oj!) . Kiedys jedna magisterka dala mu w pysk, to jakis czas tego nie robil. Nie wszystkie byly takie odwazne jak ona, inne pozwalaly, no bo myslaly, ze tak ma byc: czyli facet molestuje, a kobiecina ma to z wdziecznoscia przyjmowac! Tak bylo, als sie zmylo, chopy!
  • ~fd
    (2019-08-13 10:35)
    Modny temat, ale mało ciekawy
  • ~mkk
    (2019-08-13 11:13)
    Placido zarzeka się: "...utrzymam najwyższe standardy". To tak jak nasz PiS: wywalamy złodziejskiego marszałka Kuchcińskiego, ale "utrzymujemy najwyższe standardy", i to nic, że masowo kradniemy, ale my som, kurna, najlepsiejsze na świecie! I cicho tam, totalsi! Wara wam.
  • ~💃tancerka
    (2019-08-13 12:07)
    Dla mnie najpiekniejszy tenor swiata, ale jak meski szowinista , seksysta , to ma ode mnie : 🖕🏾!!!
  • ~💃tancerka
    (2019-08-13 16:39)
    W i e p r z o m juz nie bedzie tak latwo s w i n t s z y c !
  • ~jaity
    (2019-08-14 00:05)
    Faceci zawsze molestowali, a kobiety kokietowały, bo to leży w ich naturze. A żeby dam nikt nie pokrzywdził, istniała rygorystyczna obyczajowość w zachowaniu i stroju. Teraz pokusy wylewają się z ekranów, kręcą pupami po ulicach, a faceci mają się gotować w środku z pożądania, jak nie przymierzając księża.