Białe kozaczki, futerko, siateczkowe rajstopy – to Anja Rubik w roli Princess Dresiary. Maciej Nowak zagrał matkę spotkanego przez Dorotę Masłowską chłopaka (Jego Starą). W klipie do piosenki "Chleb" pojawia się również inny znany pisarz – Jakub Żulczyk jako b-boy.

Reklama

http://youtu.be/-1-z48cJDbc

Dorota Masłowska jako wokalistka zadebiutowała albumem "Społeczeństwo jest niemiłe" (premiera: 23 marca 2014 roku). Laureatka nagrody Nike stanęła więc na czele projektu pod nazwą Mister D. – Moim gatunkiem macierzystym pozostaje słowo, ale literatura jako branża bardzo mnie zmęczyła. Mogłam albo oddać się depresji, albo zająć czymś ciekawym. Zaczęłam więc pisać piosenki. (...) Uważam że polskie społeczeństwo jest bardzo niemiłe. Ale nie mogę o tym napisać książki, bo nienawidzę literatury zaangażowanej. A tu nagle mogłam wyrazić wszystkie swoje ponure refleksje o tirówkach, alfonsach, hajsie i jeżdżeniu Audi. Czułam się wolna i szczęśliwa – mówi o swoim projekcie Dorota Masłowska.

Autorka "Wojny polsko-ruskiej" jest producentką, autorką tekstów i kompozytorką utworów Mister D, a w skład grupy wchodzą również: Marcin Macuk, Kuba Wandachowicz, Magda Staroszczyk i Piotr Gwadera.