Brytyjski aktor już po raz drugi pojawił się w teledysku u boku wokalistki Sharleen Spiteri. Wcześniej zagrał w klipie Texas do singla "In Demand" z 2000 roku.

Reklama

Utwór zapowiada kompilację "Texas 25". Wydawnictwo będzie podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu. Zestaw zawierać będzie największe przeboje formacji w nowych aranżacjach oraz cztery premierowe kompozycje, w tym "Start a Family".

Album ukaże się 16 lutego jako CD, w wersji deluxe (2CD) oraz na czerwonym winylu. Dostępna będzie również limitowana edycja, która będzie się składać z deluxe 2CD, czerwonego winylu, fotografii i certyfikatu poświadczającego autentyczność autografu wokalistki Sharleen Spiteri. Całość uzupełni książka opracowana przez członków zespołu, zawierająca niepublikowane zdjęcia.

Laureaci nagrody Ivor Novello do tej pory sprzedali ponad 30 milionów płyt na całym świecie. Sześć albumów formacji trafiło na szczyt listy bestsellerów. Ostatni longplay rockpopowej kapeli z Glasgow to "The Conversation" z maja 2013 roku.

Alan Rickman ostatnio wystąpił u boku Kate Winslet w filmie "A Little Chaos", który doczeka się premiery w kwietniu.