Promujący animację "Trolle" ze studia DreamWorks, utwór zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia "Billboard's Hot 100 Chart" (detronizując Drake'a) i również pierwszych lokatach zestawień iTunes w 58 krajach. To piąty solowy numer jeden Justina Timberlake'a na liście "Billboardu". Roztańczone wideo do piosenki wyreżyserował Mark Romanek (znany ze współpracy m.in. z Nine Inch Nails, En Vogue i Madonną). Oto efekt:

Reklama

Polscy fani artysty postanowi nakręcić własną wersję klipu do "Can't Stop The Feeling!", w której chcą pokazać całemu światu nasz kraj, najlepszych fanów Justina i podzielić się pozytywną energią. Szczegóły akcji pod tym adresem.

Justin Timberlake użyczył głosu jednemu z głównych bohaterów "Trolli" ("Trolls") i napisał do filmu piosenki, ale został też producentem muzycznym obrazu. Do polskich kin produkcja trafi 4 listopada 2016 roku. Bohaterami filmu są postaci wzorowane na popularnych zabawkach – radosne stworki o z kolorowymi włosami. Spokój w ich krainie zakłóca pojawienie się tajemniczego giganta…

Podbijający listy przebojów na całym świecie kawałek "Can't Stop The Feeling" jest też pierwszą od od trzech lat premierową piosenka Justina Timberlake'a i zapowiedzią jego nowej płyty. W studiu wspierają go Pharrell Williams, Timbaland i The Weeknd.