Jak opowiadają twórcy: W klipie uchwycony został zawiesisty klimat bezsennej nocy, podczas której czas sączy się bardzo powoli. Całość ujęta jest w konwencji onirycznej, w której bohaterowie poruszają się na pograniczu jawy i snu. Reżyserką teledysku i autorką scenariusza jest Marta Kacprzak. Za zdjęcia odpowiada Paulina Wierzgacz.

Reklama

Najnowszy album Miuosha – "POP." ma przełamywać schematy myślenia o rapie. Za warstwę muzyczną, oprócz Miuosha i muzyków z FDG. Orkiestry, odpowiadają Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer. Na albumie usłyszeć będzie można również efekty współpracy z zepołem Bajm, Katarzyną Nosowską, Myslovitz i Kasią Gołomską, Piotrem Roguckim, SOXSO czy Tomaszem Organkiem.

Miuosh, czyli Miłosz Borycki to ceniony raper i producent muzyczny. Od zawsze interesowało go przełamywanie schematów w hip-hopie, który pozostaje najbliższą mu stylistyką. Jest jednym z najbardziej popularnych artystów w Polsce - jego album z 2012 roku "Prosto przed siebie" sprzedał się w ponad 60 tysiącach egzemplarzy i był platynową płytą. Cztery inne krążki pokryły się przynajmniej złotem