Oto teledysk do tytułowego utworu z najnowszej płyty Natalii Kukulskiej „Halo tu Ziemia”. Całość jest utrzymana w formie fabularnej opowieści, opartej na indywidualnych, równoległych historiach bohaterów. Przedstawia ich na życiowym zakręcie. Widzimy ich samotność, poszukiwania, dążenia, próby kontaktu z wyższą mocą. Zaproszenie do udziału w tym obrazie przyjęła wybitna, polska aktorka - Kinga Preis.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

Za reżyserię odpowiadają Ewa Radzewicz i Adam Romanowski, z którymi Natalia współpracowała również przy teledysku do swojego poprzedniego singla „Kobieta”.

"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach. W dużym skrócie o tym jest ta piosenka. Czy przypadkiem nie jesteśmy pionkiem w rękach stwórcy? Czy umiemy korzystać z naszej wolności? Może to dla nas zbawienne, że nie wszystko jest w naszych rękach i nie mamy na wszystko wpływu? Ale kto za tym stoi? “ Halo tu ziemia, kto nade mną ma moc? Halo tu Ziemia, chyba bawi go to.” Tyle wiemy o kosmosie, ale nie odpowiemy definitywnie na najważniejsze pytania. “Nowych połączeń brak”. Tam rozgrywa się coś, o czym nie mamy pojęcia, a u nas znajoma doczesność, nad którą próbujemy bezskutecznie jeszcze zapanować – “Tam niebo, tu ziemia”(…). Uwielbiam w niej brudne, żywe bębny, wyczynowy arpeggiator i pijanego Norda.

Reklama

Natalia Kukulska, rozpoczęła trasę koncertową promującą album „Halo tu Ziemia”. Poniżej większość dat i miast, które odwiedzi wokalistka wraz z muzykami.
15.10 Włocławek / CK Browar B
18.10 Lublin / Klub 30
19.10 Biłgoraj / Biłgorajskie Centrum Kultury
20.10 Rzeszów / LUKR
21.10 Przemyśl / Centrum Kulturalne
25.10 Warszawa / Klub MIŁOŚĆ
27.10 Sosnowiec / Sala Widowiskowo-Koncertowa MUZA
10.11 Kołobrzeg / Regionalne Centrum Kultury
1.12 Łódź / klub WYTWÓRNIA
8.12 Kielce / Wojewódzki Dom Kultury