Tymon Tymański atakuje w piosence partię rządzącą: "Pislam, pislam uber alles"

| Aktualizacja:

"Pislam" to tytuł singla Tymona Tymańskiego, zapowiadającego płytę "Paszkwile" i trasę koncertową ją promującą. Na płycie znajdzie się 12 utworów częściowo odnoszących się do obserwacji polityczno-społeczno-światopoglądowych. Album ukaże się 25 października.

wróć do artykułu
  • ~znawca muzyki
    (2019-10-08 11:33)
    Muzyk zawodowy to muzyk ktory ma dyplom AM lub PSM 2 ST
  • ~internautka 50+
    (2019-10-08 13:01)
    Dziękuję za mobilizowanie do pójścia na wybory Dzięki takim ,,artystom"i ich angażowaniu się w politykę oddamy głos na PIS
  • ~L.
    (2019-10-08 13:48)
    Tymański to ten co uwodził nieletnie córki swoich przyjaciół ? Gratuluję autorytetu..
  • ~ela
    (2019-10-08 14:33)
    To pokazuje jak pseudo artyści sięgają dna. No cóż, nie dziwię się, czymś trzeba zabłysnąć ,prawda?
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-10-08 16:27)
    Ten POs-raniec. .POwinien zacząć trasę od Tworek !
  • ~gogo
    (2019-10-08 16:46)
    jak tamm sex z NIELETNIĄ .......???
  • ~kar
    (2019-10-08 16:56)
    jeden z POj..bów Nojumana ?
  • ~Ajrnek
    (2019-10-08 17:00)
    Artyści i psedoartyści nie powinni się angażować politycznie bo wychodzi z tego żenada. Wiadomo, że Tymański od dawna jest synonimem żenady i obciachu takim discopolowcem z drugiego końca kija. To tylko ciąg na szkło, ma ponad 50 lat, już nie zmądrzeje i nie dorobi.
  • ~zrobi duet z Kukizem
    (2019-10-08 17:06)
    Czy to jakis spiewajacy luj i cpun.?
  • ~Pottt
    (2019-10-08 18:21)
    No bo Pis l a m , i po temacie!
  • ~cen zor, ty wiesz co...
    (2019-10-08 18:59)
    UB er UB er UB er alles, ty Chazarze wiesz o czym mowa, UB er UB er.
  • ~PO szli w on.
    (2019-10-08 19:06)
    Nie obrażajmy profesjonalistów. Ten pajac to tylko amator partacz zadawalajacy nikłym poziomem co najwyżej snobków. Wybory do knesetu mieliście więc po co teraz tu ju dzicie.
  • ~Antyprawak
    (2019-10-08 19:33)
    Populizm i Socjalizm
  • ~Wyznawca Tuska
    (2019-10-08 19:35)
    Gorzała i narkotyki wypaliły resztki rozumu temu pseudoartyście.
  • ~Pppp
    (2019-10-08 19:45)
    Są artyści i są Tymańscy...
  • ~ .
    (2019-10-08 22:35)
    Coraz bardziej irytujący robi się ten Mosiek.
  • ~hmm
    (2019-10-09 01:43)
    Panie Tymonie - niech pan uczciwie przed sobą przyzna, czy z takim moralnym prowadzeniem się jak pańskie, powinien pan być i jest pan dla kogokolwiek autorytetem, czy raczej anty-autorytetem.
  • ~Laszlo
    (2019-10-09 07:04)
    To już są politycy, a nie "artyści". Ogólnie to zdemoralizowane środowisko. Tylko kasa, picie i panienki. Żadnych wartości. Znam to wiem.
  • ~werdi
    (2019-10-09 09:12)
    Tania, polska, przaśna kopia Nine Inch Nails dla ubogich (zwłaszcza intelektualnie). Artystycznie słabe, wokal sztywny, niewiarygodny. Nic nowego w formie. Pod względem tekstu-poziom podstawówki (czyli skierowany do grupy docelowej - przyszłych partnerek pana artysty). Skojarzenia dziecięce o nazistach. Okrutne, skandaliczne - o co zresztą chodziło panu przechodzącemu menopauzę twórczą (rozpaczliwa próba przypomnienia o sobie, potrzeba akceptacji, chociażby przez środowisko Agory). Jak można porównywać obecną sytuację w Polsce do władzy NSDAP w III Rzeszy? To mógł wymyślić tylko człowiek który nigdy nie był w Muzeum Powstania Warszawskiego, na Powązkach, nie widział na twarzach żołnierzy AK wyczekiwanego latami poczucia docenienia. A na dodatek promocja tych "utworów" artystycznych kilka dni przed wyborami. Nie można ludzi przekonać logiką do nie głosowania na PiS, to przynajmiej spróbować oddziaływac poprzez emocje. Najbardziej prostackimi chwytami propagandowymi, rodem z epoki Goebbelsa.
  • ~cv elf
    (2019-10-09 11:11)
    Byle kto coś śpiewa. Śmiech na sali, ha,ha,ha. Tym byle ktosiom się wydaje, że coś znacza, a znaczą tyle co przestanki u Nojmana. k, ch, d...

Może zainteresować Cię też: