Piosenkarka ma na swym koncie cztery płyty długogrające, obecnie przygotowuje się do premiery najnowszego krążka. "Ogród niespodzianek" w sklepach pojawi się już 4 kwietnia.

"Pracowałam nad tym albumem bardzo długo i wiele razy już to miał ujrzeć światło dzienne, ale zmieniały się okoliczności, a data premiery odsuwała się w nieskończoność. Moi słuchacze byli bardzo zawiedzeni. Tym bardziej się cieszę, że wreszcie, po licznych perturbacjach i dzięki współpracy z nową wytwórnią, mogę się moją nową muzyką wreszcie ze światem podzielić"- mówi piosenkarka. 

>>> Posłuchaj singla nowej płyty

Singiel  - "Czy komuś jeszcze wstyd?" - jest nawiązaniem do jej pierwszego przeboju „Jak ja wierzę”. "Początek tekstu to nic innego jak cytat „są źródła, co nie wyschną, są co czary co nie prysną…” – potem idzie opowieść o tym, jak przez lata zmieniło się moje patrzenie na świat, jak bezpowrotnie uciekła gdzieś moja naiwność, beztroska i czym jest dla mnie świat dzisiaj" -opowiada Kosiarkiewicz.

Jej przygoda z muzyką trwa już prawie 20 lat. Zaczynała jako liderka zielonogórskiego zespołu O! la, la, by po wydaniu w 1996 roku płyty „Euforia” skupić się na karierze solowej. Największy sukces komercyjny odniosła albumem „Bajeczki”( 1997), który prócz nagród ( „Playbox”, „Indywidualność roku”, nominacja do nagrody „Fryderyk”) i tras koncertowych, przyniósł też dwa wielkie hity - dziś śmiało można powiedzieć, evergreeny polskiej muzyki pop, piosenki „Jak ja wierzę” i „Radosny”.