Na płycie znajdzie się 11 utworów oraz intro. Obok tanecznych, parkietowych hitów, znajdziemy kilka pozornie delikatniejszych utworów, które jednak w ciągu chwili potrafią one przeistoczyć się w industrialny, dubstepowy groove. Marina inspiruje się takimi gatunkami jak electro, dancepop, dubstep, r'n'b i trip hop.

Reklama

"W styczniu tego roku postanowiłam odciąć grubą kreską wszystko to, co zrobiłam przez minione półtora roku i od początku skomponować oraz nagrać cały materiał na moją debiutancką płytę. Album jest już gotowy i zbiera ciepłe recenzje ze strony ekspertów rynku muzycznego w kraju i za granicą. Jednak największą próbą będzie dla mnie ocena fanów w Polsce" - mówi Marina.

Wokalistka postanowiła ujawnić 7 z 12 utworów z albumu "HardBeat" w ramach przedpremierowej odsłony. Od 27.10 do 02.11 codziennie, przez 7 dni, jeden utwór z płyty będzie zamieszczany na oficjalnym kanale youtube piosenkarki. Jako pierwszy ukaże się utwór "Jack".

"Jest mi on szczególnie bliski. Na szczęście nie utożsamiam się z tekstem, ale sama melodia powstała w mojej głowie w ważnym momencie mojego życia i za każdym razem, kiedy jej słucham, budzą się we mnie te same emocje, których wypadkową jest ta kompozycja" - mówi Marina.

A oficjalna premiera albumu już 5 listopada.