Dziennik Gazeta Prawana logo

Grzegorz Skawiński solo, ale ze swoją gitarą

16 lutego 2012, 16:26
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Grzegorz Skawiński
Grzegorz Skawiński/Universal Music Polska
12 marca ukaże się nowy album Grzegorza Skawińskiego. Lider zespołu Kombi nakręcił właśnie teledysk do promującego ten krążek singla "Strength to Carry On".

"Strength to Carry On" to pierwszy singiel promujący album solowy Grzegorza Skawińskiego – "Me & My Guitar". Choć płyta jest bardzo zróżnicowana stylistycznie, zdaniem artysty jest to utwór, który dobrze oddaje charakter całego materiału. – – komentuje Skawiński. – – zachęca słuchaczy.

Grzegorz Skawiński to polski kompozytor, gitarzysta i wokalista. Skawiński przede wszystkim znany jest z zespołu Kombi (który obecnie częściowo reaktywowany nagrywa jako Kombii) oraz działalności w formacji O.N.A z Agnieszką Chylińską. Muzyk ma też na koncie współpracę z takimi artystami jak Wanda Kwietniewska, Vader, Golden Life i Acid Drinkers. W latach 80. prowadził karierę solową.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP Life
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj