Dziennik Gazeta Prawana logo

Madonna uderzy z podwójną siłą!

22 marca 2012, 08:25
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Madonna
Madonna/Universal Music Polska
26 marca nie tylko ukaże się nowy longplay Madonny "MDNA", ale i box zawierający poprzednie wydawnictwa gwiazdy.

Zestaw zatytułowany "The Complete Studio Albums" wypełni jedenaście płyt. Jak wskazuje tytuł, w jednym boksie znajdą się wszystkie krążki wokalistki. Będzie to jedenaście albumów począwszy od imiennego debiutu z 1983 roku po wydany w 2008 roku "Hard Candy".

Premierowe "MDNA" dostępne będzie w dwóch wersjach – standardowej i deluxe. 1 sierpnia Madonna wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Tematy: MadonnaMDNA
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj