Mariah Carey za pośrednictwem swojej strony internetowej zaprezentowała najnowszy singiel o znamiennym tytule "Triumphant (Get 'Em)", który zapowiada jej kolejny album studyjny. Łącząc siły z uznanymi producentami: Jermainem Dupri i Bryanem-Michaelem Coxem wokalistka rozpoczyna triumfalny pochód w kierunku szczytów list przebojów. Piosenka już została dodana do radiowych playlist w USA.

Reklama

Powracająca z dłuższego urlopu macierzyńskiego Carey nadchodzące miesiące zamierza spędzić nader aktywnie, powierzając opiekę nad dwojgiem swoich dzieci, córką Monroe i synem Morroccanem ich tacie, aktorowi Nickowi Cannonowi. W grafik wokalistki wpisana jest nie tylko premiera jej czternastej płyty, ale także występ w filmie Lee Danielsa "The Butler" oraz cotygodniowe sędziowanie w programie "American Idol". Rola jurora wciąż cieszącego się niesłabnącą popularnością programu jest kluczowym elementem promocji gwiazdy i jej nowego muzycznego dzieła. – Udział w programie jednej z najważniejszych wokalistek wszech czasów to prawdziwy zaszczyt. Mariah uosabia termin "idol" i jest inspiracją dla każdej młodej wokalistki – powiedział współtwórca "Idola", Simon Cowell.

Mariah Carey ma na koncie blisko 200 mln sprzedanych płyt. Rekordowa liczba 18 singli nr 1 zagwarantowała jej miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa. W 2008 r. poślubiła aktora Nicka Cannona, trzy lata później została matką bliźniąt, Monroe i Morroccana.