Album "I Will Always Love You: The Best Of Whitney Houston" zgromadzi 16 utworów wybranych spośród największych hitów największej diwy współczesnej kobiecej wokalistyki. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, na krążku nie znajdą się utwory mniej znane, ale uwielbiane przez fanów i docenione przez znawców muzyki, ani utwory ze ścieżki dźwiękowej filmu "Sparkle" – ostatniego projektu, w jakim Whitney Houston wzięła udział za życia.

Reklama

Ozdobą wydawnictwa będzie niepublikowane dotąd nagranie "Never Give Up", zarejestrowane podczas pracy nad ostatnim studyjnym albumem Whitney Houston "I Look To You" z 2009 r. Tytułowa piosenka z tego albumu znajdzie się na kompilacji "I Will Always Love You: The Best Of Whitney Houston" jako duet wokalistki z piosenkarzem R. Kellym, który swoje partie dograł do oryginalnego utworu w sierpniu tego roku.

Premiera kompilacji przebojów amerykańskiej piosenkarki zbiegnie się w czasie z koncertem jej poświęconym. "Whitney Houston Symfonicznie" odbędzie się 28 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie i, jak obiecują organizatorzy, na widzów czeka magiczny spektakl, łączący potężne brzmienie orkiestry symfonicznej, energię chóru gospel z metafizyką zawartą w układach choreograficznych grupy baletowej.