Nie 29 stycznia, a 5 lutego ukaże się nowy utwór Depeche Mode zatytułowany "Heaven".
Muzycy Depeche Mode nie opublikowali jeszcze zwiastuna piosenki, ale singel z nagraniem można już zamawiać w sklepach internetowych. Numer zapowiadać będzie nadchodzący longplay tria. Dzieło nie ma jeszcze tytułu, wiadomo jednak, że premiera została zaplanowana na marzec 2013 roku.
Według nieoficjalnych informacji, za teledysk do piosenki odpowiada stały współpracownik zespołu, Anton Corbijn. Zdjęcia kręcono w Nowym Orleanie.
Dorobek Depeche Mode zamyka album "Sounds of the Universe" z kwietnia 2009 roku. 25 lipca zespół zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane