Dziennik Gazeta Prawana logo

Neil Young znów chce wszystkich zaskoczyć

2 września 2014, 10:19
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Neil Young
Neil Young/Warner Music Poland
Neil Young przymierza się podobno do wydania płyty z orkiestrą.

Fani znaleźli informację na stronie niemieckiego kompozytora i producenta, Chrisa Waldena. Dzieło zatytułowane "Storytone" miałoby ukazać się w listopadzie. W realizacji projektu mają brać udział także pracująca w dziale muzyki przy hollywoodzkich filmach Gina Zimmitti i producent Niko Bolas.

Neil Young wiosną wydał zestaw coverów, "A Letter Home". Ostatni regularny longplay artysty to "Psychedelic Pill" z października 2012 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj