Obraz zatytułowany "Depeche Mode Live In Berlin" ukaże się 18 listopada. Na zestaw złoży się 21 piosenek oraz nagrania zza kulis, wywiady, dodatki oraz 2 piosenki zarejestrowane podczas sesji akustycznej. Materiał zarejestrowano w berlińskiej hali O2 World podczas koncertów z 23 i 27 listopada 2013 roku. – Depeche Mode mają oddanych fanów w stolicy Niemiec – mówi Anton Corbijn. – Ten film to próba uchwycenia najlepszych momentów ich koncertów, jak również ukazania więzi między muzykami i ich sympatykami poprzez wywiady zarówno z jednymi, jak i drugimi.

Reklama

Wydawnictwo ukaże się w wersji deluxe i składać się będzie z płyty DVD z zapisem wspomnianego koncertu, dwóch CD z pełną ścieżką audio oraz dodatkowego DVD – "Alive in Berlin" również wyreżyserowanego przez Corbijna.

Holenderski reżyser Anton Corbijn nakręcił dla Depech Mode wiele teledysków. Ma na też na koncie filmy "Amerykanin", "Control" i tegoroczny "Bardzo poszukiwany człowiek". Dorobek formacji wieńczy płyta "Delta Machine" z marca 2013 roku.