Longplay "A Quién Quiera Escuchar" ( "Ktokolwiek chciałby posłuchać") ukaże się 10 lutego. – To jedna z moich ulubionych płyt – mówi Ricky Martin. – Proces jej nagrywania różni się od wszystkiego, co robiłem do tej pory. Tym razem pozwoliłem uwieść się profesjonalistom, którzy wiele mnie nauczyli i pomogli poszerzyć moje muzyczne horyzonty. Dzięki nim inaczej zacząłem interpretować niektóre utwory. W ten sposób powstał bardzo rytmiczny album, mieszający wiele gatunków, ale nie zabrakło na nim także wzruszających ballad z mocnymi teksami. Jestem nim ogromnie podekscytowany – i mam nadzieję udzieli się to także moim fanom.

Reklama

Materiał nagrywany był w Australii, Portoryko, Los Angeles i Mexico City a wyprodukował ją Julio Reyes (Jennifer Lopez, Nelly Furtado, Marc Anthony). Wydawnictwo promować będzie ballada "Disparo al Corazón" (Strzał w serce), która na singlu ukaże się 13 stycznia.

W ubiegłym roku Martin przypomniał o sobie hitem "Adrenaline" nagranym wraz z Jennifer Lopez i latynoskim producentem Wisinem oraz piosenką "Adiós" dostępna w kilku wersjach językowych.