Wokalistki wzięły na warsztat piosenkę "Burning Down The House". Utwór trafi na wyjątkowe wydawnictwo, które ukaże się jeszcze wiosną tego roku. Więcej szczegółów na temat zapowiadanego albumu poznamy w przyszłym tygodniu. W studiu Natalię i Paulinę wsparło dwóch świetnych perkusistów: znany niegdyś ze składu Sistars, a obecnie grający m.in. z Arturem Rojkiem Marcin Ułanowski oraz występujący na co dzień z Natalią Hubert Zemler.

Aranż numeru jest megaspontaniczny i niestandardowy – komentuje Paulina. – Zaprosiłyśmy dwóch perkusistów. Marcin Ułanowski i Hubert Zemler, który wykorzystał syntezator, metalofon, balafon i tempelbloki. Poza naszymi wokalami nic więcej w numerze nie ma i to jest to. Praca z Natalią jak zwykle pełna skrótów myślowych. Śpiewanie razem jest zawsze trochę jak powrót do domu. Im dłuższa rozłąka tym milej, to nasz ekskluziv. Dla mnie numer przywodzi teraz emocje z wciągającej gry komputerowej.

Ostatni longplay Natalii Przybysz, "Prąd", miał premierę w listopadzie 2014 roku. Grupa Rita Pax, na której czele stoi Paulina, wydała w marcu płytę "Old Transport Wonders".