BASTO jest jednym z najbardziej wziętych producentów na świecie. Współpracował już z takimi gwiazdami, jak Britney Spears, Kylie Minogue czy Azealia Banks. Remiks "Zabiorę nas" jego autorstwa swoją premierę będzie miał dziś na antenie radiowej, a od 22.01 stanie się dostępny w serwisach cyfrowych. CLEO przygotowała do niego nowy, zimowy teledysk.

Reklama
Universal Music Polska

"Zabiorę nas" zapowiada solowy album, nad którym CLEO właśnie pracuje. Przygotowany do tego singla teledysk w reżyserii Piotra Smoleńskiego szybko podbił sieć, przekraczając 2 miliony wyświetleń na VEVO.

Joanna Klepko, bo tak właśnie nazywa się 32-letnia wokalistka, urodziła się w Szczecinie, a z wykształcenia jest magistrem inżynierem architektem krajobrazu. Śpiewała w chórze gospel Soul Connection i duecie Dwie Asie. Swoich sił próbowała w pierwszej edycji programu "X Factor", a współpracowała z takimi wykonawcami jak Onar czy WSRH. Jednak popularność zdobyła właśnie w duecie z Donatanem.

Reklama
Universal Music Polska

Za sprawą hitu "My Słowianie" oraz znakomitego występu na Eurowizji, niemal z dnia na dzień zyskała status gwiazdy polskiej sceny. Po sukcesie w "Tańcu z Gwiazdami", CLEO postanowiła wykorzystać swoje 5 minut i usamodzielnić się. Wokalistka podpisała kontrakt płytowy i zapowiada wydanie pierwszego solowego albumu w 2016 roku.