Pierwszym singlem zapowiadającym nową płytę jest kompozycja Jean-Jacquesa Goldmana "Encore un soir". Słynnego twórcę piosenek poprosiła o jej napisanie sama wokalistka: – Wiem, że napisałeś już dla mnie tyle rzeczy, ale to co się dzieje wokół nas teraz jest tak ważne, że może użyczyłbyś mi swojej magii raz jeszcze?

Reklama

Céline Dion i jej mąż starali się ponownie nawiązać współpracę z nagrodzonym Grammy Goldmanem przez ostatnie 12 lat. Nareszcie się to udało: – To Céline wpadła na pomysł napisania piosenki o przemijaniu – mówi kompozytor, który dostarczył coś więcej niż utwór. To najczystszy diament "z całą szczerością, jaka zawsze panowała w naszych relacjach".

W ubiegły weekend podczas gali rozdania nagród magazynu Billboard kanadyjska supergwiazda oebrała nagrodę Icon Award i wykonała wzruszającą wersję przeboju "Show Must Go On" z repertuaru Queen. Swój występ dedykowała zmarłemu w styczniu mężowi. René Angélil był przez lata także menedżerem Céline. Przegrał z rakiem. Po jego śmierci wokalistka wycofała się z czynnego życia zawodowego. Teraz zapowiada wielki powrót. Premierowy album Céline Dion ukaże się jeszcze tego lata.

Reklama